Egzaminy na aplikacje prawnicze – kurs online

tm/ 4 maja, 2020/ Uncategorized/ 0 comments

Szanowni Państwo!
Panująca epidemia wszystkim nam utrudnia życie. Jednakże już dziś trzeba myśleć o tym, co nastąpi po powrocie do normalności. Dlatego też zapraszamy na wyjątkową edycję kursu przygotowującego do egzaminu na aplikacje radcowską, adwokacką oraz sędziowską i prokuratorską.

Kurs przygotowujący do egzaminów wstępnych na aplikacje będzie przeprowadzony w formie online – za pośrednictwem środków kształcenia na odległość – przy jednoczesnym zachowaniu możliwości kontaktu z wykładowcą.

Wymagania stawiane przyszłym aplikantom są coraz trudniejsze i wyższe. Dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa kurs, który pozwoli z łatwością dostać się na wymarzoną aplikację! 125 godzin akademickich wykładów i ćwiczeń zostaną przeprowadzone przez doświadczonych prawników, którzy nie tylko podzielą się z Państwem wiedzą teoretyczną, ale wskażą również na jakie zagadnienia należy zwrócić uwagę podczas przygotowania się do egzaminu.

Nasz kurs to:
۷ 125 godzin akademickich wykładów i ćwiczeń – jeden z najdłuższych kursów na rynku!
۷ Doświadczeni wykładowcy – praktycy oraz nauczyciele akademiccy,
۷ Najtańszy kurs przygotowujący do egzaminów na aplikacje!
۷ Kurs przygotowany zgodnie z wymogami Ministerstwa Sprawiedliwości,
۷ Możliwość uczestniczenia z każdego miejsca w Polsce – wystarczy komputer z podłączeniem do Internetu,
۷ Jeśli nie możesz uczestniczyć w danym spotkaniu (dniu szkoleniowym), materiał zostanie udostępniony w formie zapisu video – w razie nieobecności nic nie tracisz!
۷ Poznasz także metody rozwiązywania testów oraz sposoby uzyskania wysokiego wyniku,
۷ Analiza testów z ostatnich lat,
۷ Specjalne materiały szkoleniowe (po każdym spotkaniu),
۷ Dostęp do bazy testów próbnych,
۷ Zajęcia w formie warsztatów,
۷ Na koniec zajęć – egzamin próbny,
۷ Możliwość indywidualnej konsultacji z prowadzącymi,
۷ Atrakcyjne zniżki (-20%) na wszystkie publikacje naszego wydawnictwa.

Wiemy co zrobić, abyś zdał egzamin wstępny na aplikacje!

Kurs jest dostosowany do Twoich potrzeb, zaprojektowany tak, abyś bez problemu zdał egzamin wstępny. Podejmujemy współpracę z najlepszymi na rynku prawnikami tak, aby przekazać Ci pełną wiedzę. Każda dziedzina prawa będzie omawiana przez specjalistę.

Kurs obejmuje 125 godzin, w tym:
۷ 30 godz. prawa i postępowania cywilnego
۷ 25 godz. prawa i postępowania karnego
۷ 20 godz. prawa gospodarczego
۷ 18 godz. prawa i postępowania administracyjnego
۷ 10 godz. prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
۷ 6 godz. prawa konstytucyjnego
۷ 6 godz. prawa europejskiego
۷ 4 godz. prawa korporacyjnego
۷ 4 godz. metodologii rozwiązywania testów
۷ 2 godz. testu próbnego

Kiedy odbywa się kurs?
Kurs rozpocznie się 1 sierpnia 2020 i będzie odbywał się w soboty i niedziele przez sześć kolejnych weekendów (wyłączając wolny weekend 15-16 sierpnia) w godzinach 9-16.30 za pośrednictwem aplikacji MS Teams. Kurs zakończy się w niedzielę 13 września 2020 r.
Jeśli nie będziesz mógł uczestniczyć w którymś spotkaniu – nie ma problemu. Otrzymasz dostęp do nagranego wykładu i odtworzysz go w dogodnym dla siebie czasie.

Terminy zajęć :
1-2.08, 8-9.08, 22-23.08, 29-30.08, 5-6.09, 12-13.08

Do kiedy przyjmujemy zapisy?
Na Państwa zgłoszenia chęci uczestniczenia w kursie czekamy do 15 lipca.
O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona.

Jaki jest koszt kursu?
Koszt kursu to 1999 zł 1399 zł brutto.
Istnieje możliwość rozłożenia płatności na dwie raty (po 750 zł). Rata druga płatna dopiero w czerwcu.
To jeden z najtańszych kursów na rynku przy jednoczesnym zachowaniu dużej liczby godzin dydaktycznych oraz najwyższego poziomu merytorycznego.
Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT.

Jak się mogę zapisać lub uzyskać więcej informacji?
Napisz na adres: kontakt@think-make.pl lub zadzwoń pod numer 690 090 676

Nasi wykładowcy

Dr Arkadiusz Tomczyk

Dr Arkadiusz Tomczyk – doktor nauk prawnych, absolwent Wydziału Prawa i Administracji, Wydziału Nauk Ekonomicznych i Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, autor publikacji dotyczących problematyki broni palnej, związanych z nią wykroczeń oraz prawa łowieckiego. Stopień naukowy doktora nauk prawnych uzyskał w 2019 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Wśród zainteresowań naukowych wyróżnić można prawo karne materialne, ze szczególnym uwzględnieniem przestępstw przeciwko życiu, zdrowiu i mieniu.

Dr Katarzyna Myślińska

Dr Katarzyna Myślińska – stopień naukowy doktora nauk prawnych w dyscyplinie prawo, rozprawa doktorska pt. „Kształtowanie się procedury administracyjnej w Polsce w latach 1928 – 1960”, wykładowca prawa administracyjnego oraz prawa o postępowaniu przed sądami administracyjnymi na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie, starszy asystent sędziego w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Krakowie, wcześniej asystent sędziego w Naczelnym Sądzie Administracyjnym.

adw. Agnieszka Musiał

Adwokat Agnieszka Musiał
– specjalizuje się w prawie rodzinnym, prawie cywilnym oraz gospodarczym
– Prowadzi indywidualną kancelarie adwokacką
– posiada rozległe doświadczenie procesowe m.in. w sprawach rozwodowych oraz cywilnych;
– doradza przedsiębiorcom m.in. z zakresu prawa spółek handlowych; przekształceń rejestracji spółek, fuzji.
– pracowała w renomowanych kancelariach adwokackich;
– włada biegle językiem angielskim;
– jest członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej we Wrocławiu.
– Prowadzi zajęcia dydaktyczne na Uczelniach Wyższych.

r.pr. Maciej Cholewiński

Radca prawny Maciej Cholewiński – Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz radca prawny prowadzący własną praktykę w zakresie obsługi prawnej osób fizycznych i przedsiębiorców. Specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących szeroko pojętego prawa cywilnego, gospodarczego oraz prawa pracy. Posiada również Certyfikat Mediatora Krajowego Stowarzyszenia Mediatorów.  

Karolina Niedzielska

Karolina Niedzielska – prawnik, specjalista ds. prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa oświatowego. Znany ekspert kadrowy, mediator sądowy w sprawach pracowniczych. Wykładowca akademicki, przeszkoliła w swojej karierze kilka tysięcy osób, publikuje na blogu karolinaniedzielska.pl, prowadzi popularnego fanpage’a Kwadrans z HR Karolina Niedzielska. Jest ekspertem portalu INFOR oraz redaktorem naczelnym czasopisma Monitor Dyrektora Przedszkola. Była prelegentką na licznych konferencjach naukowych i jest autorem ponad 300 publikacji z zakresu prawa pracy i prawa oświatowego. Była prawnikiem w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Ukończyła studia prawnicze, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz studia pedagogiczne. Obecnie jest doktorantką III roku w Katedrze Prawa Pracy WPiA Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie otrzymała stypendium specjalne Banku Santander. Odbyła staże w Instytucie w Moskwie i na Uniwersytecie w Sankt Petersburgu. Na co dzień interesuje się prawem pracy Federacji Rosyjskiej.

adw. Paweł Grzegorczyk

Adwokat Paweł Grzegorczyk – absolwent UMCS w Lublinie. Prace magisterską pod tytułem „warunkowe umorzenie postępowania wobec sprawców niepoczytalnych”, w katedrze postępowania karnego napisał pod opieką dr hab. Ireneusza Nowakowskiego prof. nadzw. UMCS. Ukończył aplikacje adwokacką w Izbie adwokackiej w Lublinie, której jest członkiem od stycznia 2017 roku. Pracuje w Kancelarii Radców Prawnych i Adwokatów Kamińska, Woźniak, Złotkiewicz Sp. J. w Lublinie. Praktyk w obszarze prawa karanego, prawa cywilnego w tym rzeczowego, spadkowego oraz zobowiązań. Doradza i reprezentuje klientów indywidualnych jak i korporacyjnych przed sądami powszechnymi, dyscyplinarnymi jak również innymi organami administracji państwowej.

Aleksander Jackowiak

Aleksander Jackowiak – aplikant III roku aplikacji radcowskiej przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Ekspert z prawa gospodarczego. Swoje doświadczenie zawodowe zaczął zdobywać już w trakcie studiów, podczas których pracował jako prawnik w dziale prawnym największego prywatnego dostawcy metali szlachetnych w Polsce. Następnie, już jako aplikant radcowski, zdobywał doświadczenie w renomowanych wrocławskich kancelariach prawnych – FKK Fluder Klocek Kochański Adwokaci i Radcowie Prawni S.K.A. oraz Wołczek Proksa i Wspólnicy, w których brał udział w postępowaniach upadłościowych spółek oraz procesach fuzji i przejęć a także reprezentował Klientów przed sądami w sprawach cywilnych i gospodarczych. 

Maria Swoboda

Maria Swoboda – z wykształcenia historyk oraz prawnik. Absolwentka UAM w Poznaniu oraz WSUS w Poznaniu. Aktualnie aplikantka radcowska w OIRP w Opolu. Swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w kancelariach radcowskich oraz w jednostkach sektora finansów publicznych. Obecnie zajmuję się obsługą prawną organu rentowego oraz w dalszym ciągu współpracuje z kancelarią radcowską. W kręgu jej zainteresowań zawodowych znajduje się prawo administracyjne, prawo
pracy, prawo ubezpieczeń społecznych, prawo zamówień publicznych oraz prawo nowych technologii. W wolnym czasie jest pasjonatką historii, wędrówek górskich oraz literatury.

Karol Klein

Karol Klein – Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. W 2017 r. obronił pracę magisterską Specyfika stosowania instytucji ochrony dóbr osobistych w polskim postępowaniu cywilnym. Od 2018 r. aplikant adwokacki przy Pomorskiej Izbie Adwokackiej. Doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych gdańskich Kancelariach jeszcze na etapie studiów. Obecnie zajmuje się głównie obsługą podmiotów gospodarczych w zakresie prawa pracy, postępowań rejestrowych jak również roszczeń cywilnych.

To tylko część naszych wykładowców, listę uzupełniamy na bieżąco.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

I accept that my given data and my IP address is sent to a server in the USA only for the purpose of spam prevention through the Akismet program.More information on Akismet and GDPR.

*
*