Kurs Legal english [online] – angielski dla prawników

Tm/ 27 kwietnia, 2020/ Uncategorized/ 0 comments

Zapraszamy na zdalny kurs pt. „Legal english – angielski dla prawników”, który odbędzie się za pośrednictwem narzędzi do pracy zdalnej. To umożliwi każdemu z Państwa nabycie kompetencji i wiedzy na temat wykorzystywania języka angielskiego w pracy prawnika. Warsztaty rozpoczną się 11 maja 2020. Ile będzie trwał kurs?Kurs składa się z 10 godzin dydaktycznych realizowanych podczas pięciu spotkań. Kiedy będzie odbywał

Read More

Warsztaty pisania prac naukowych [online]

Tm/ 21 kwietnia, 2020/ Uncategorized/ 0 comments

Życie naukowe przenosi się do Internetu. W czasach panowania wirusa zapraszamy na wyjątkową edycję warsztatów pisania prac naukowych, która odbędzie się za pośrednictwem narzędzi do pracy zdalnej. To umożliwi każdemu z Państwa poszerzenie swojej wiedzy na temat pisarstwa naukowego wprost sprzed swojego komputera. Warsztaty odbędą się 29.04.2020 o godz. 18  Zajęcia będą poświęcone procesowi tworzenia publikacji naukowych oraz prac dyplomowych.

Read More

Konferencja: Społeczne i prawne aspekty COVID-19

Tm/ 15 kwietnia, 2020/ Uncategorized/ 2 comments

Zapraszamy na konferencję naukową pt. „Społeczne i prawne aspekty COVID-19”. Tworzymy platformę wymiany myśli dla naukowców do podjęcia refleksji nad aspektami panującej pandemii COVID-19. Uważamy, że analiza w tym względzie może być nie tylko ciekawa teorio-poznawczo, ale także może nieść za sobą głębokie znaczenie praktyczne. Transmisja obrad będzie dostępna pod linkiem: https://tiny.pl/7q8m4 zachęcamy do jej śledzenia oraz udostępnienia Państwa odbiorcom.

Read More