Egzamin na doradcę podatkowego – odwołania

Szanowni Państwo,

wraz z zespołem prawników – praktyków i wykładowców, doradców podatkowych, radców prawnych, adwokatów, ale także specjalistów z innych dziedzin (np. administratywistów) zapraszamy do skorzystania z usługi analizy Państwa egzaminu na doradcę podatkowego oraz złożenia odwołania od jego negatywnego wyniku

Jeżeli uzyskałeś negatywny wynik egzaminu na doradcę podatkowego skontaktuj się z nami: tel. 576 701 800 lub e-mail: kontakt@think-make.pl

Doświadczony zespół przeanalizuje Twój przypadek, a także skonstruuje odwołanie w oparciu o najwyższe standardy procesowe, a także (co ważne) najnowszy dorobek doktryny, orzecznictwo i praktykę. Przygotowujemy zarówno odwołania, jak i skargi do WSA.

Dlaczego warto?
– Co roku uchylanych jest od kilkunastu do kilkudziesięciu negatywnych decyzji w sprawie wyniku egzaminu na doradcę podatkowego.
– Twój inny tok rozumowania nie musi być błędem – dlatego warto zweryfikować którąkolwiek z negatywnych ocen cząstkowych, która wpływa na ostateczny wynik.
Odwołanie w Twojej sprawie napisze zespół prawników: nie tylko adwokaci i radcowie prawni, ale także przedstawiciele poszczególnych gałęzi prawa (doktorzy nauk prawnych, ekonomicznych), którzy będą starali się wykazać błędy w ocenie Twojej pracy. To spowoduje, że każdy przypadek będzie analizowany przez zespół specjalistów, którzy pomogą Ci uzyskać pozytywny wynik Twojego egzaminu na doradcę podatkowego.

Jak to działa?

  1. Odbierasz negatywną decyzję (rozpoczęcie biegu terminu).
  2. Zgłaszasz się do nas.
  3. Żądasz dostępu do swojej pracy i ocen – wykonujesz jej zdjęcia.
  4. Nasi specjaliści analizują Twoją sprawę, na postawie przedstawionej opinii: radca prawny lub adwokat redaguje dla Ciebie odwołanie od wyniku egzaminu (oczywiście w stosownym terminie procesowym).
  5. Wysyłamy do Ciebie niezbędne dokumenty – Ty je wypełniasz i składasz.
  6. W razie potrzeby pomagamy przygotować skargę do WSA.

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami pod adresem: kontakt@think-make.pl

Serdecznie zapraszamy! Zrobimy wszystko, abyś uzyskał pozytywny wynik egzaminu na doradcę podatkowego.

U nas nad Twoją sprawą pracuje sztab prawników o najwyższych kwalifikacjach.