Egzaminy na aplikacje prawnicze w pigułce

Tm/ 30 lipca, 2020/ Kursy, Uncategorized/ 0 comments

Szanowni Państwo!
Zapraszamy na wyjątkową edycję kursu przygotowującego do egzaminu na aplikacje radcowską, adwokacką oraz sędziowską i prokuratorską. Wersja w pigułce to opcja nie tyko dla wszystkich, którzy potrzebują skondensowanej wiedzy, ale także dla osób, które rozumieją, że najważniejsze jest wskazanie kierunków, odpowiedź na nurtujące pytania, a nauka powinna przebiegać samodzielnie. Dlatego też zapraszamy do udziału w formie interaktywnej i skróconej, gdzie poznacie odpowiedzi na wszystkie ważne pytania, poznacie materiały, kruczki, co pozwoli Państwu przygotować się do egzaminu wstępnego na aplikację.

Kurs przygotowujący do egzaminów wstępnych na aplikacje będzie przeprowadzony w formie online – za pośrednictwem środków kształcenia na odległość – przy jednoczesnym zachowaniu możliwości kontaktu z wykładowcą.

Wymagania stawiane przyszłym aplikantom są coraz trudniejsze i wyższe. Dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa kurs, który pozwoli z łatwością dostać się na wymarzoną aplikację! 33 godziny akademickie wykładów i ćwiczeń zostaną przeprowadzone przez doświadczonych prawników, którzy nie tylko podzielą się z Państwem wiedzą teoretyczną, ale wskażą również na jakie zagadnienia należy zwrócić uwagę podczas przygotowania się do egzaminu.

Nasz kurs to:
۷ 33 godziny akademickie wykładów i ćwiczeń – najbardziej skondensowana forma na rynku (odbędzie się w piątek wieczorem oraz w weekend)!
۷ Doświadczeni wykładowcy – praktycy oraz nauczyciele akademiccy,
۷ Najtańszy kurs przygotowujący do egzaminów na aplikacje – koszt udziału to tylko 399 zł!
۷ Kurs przygotowany zgodnie z wymogami Ministerstwa Sprawiedliwości,
۷ Możliwość uczestniczenia z każdego miejsca w Polsce – wystarczy komputer z podłączeniem do Internetu,
۷ Poznasz także metody rozwiązywania testów oraz sposoby uzyskania wysokiego wyniku,
۷ Analiza testów z ostatnich lat,
۷ Specjalne materiały szkoleniowe (po każdym spotkaniu),
۷ Dostęp do bazy testów próbnych,
۷ Zajęcia w formie warsztatów,
۷ Na koniec zajęć – egzamin próbny,
۷ Możliwość indywidualnej konsultacji z prowadzącymi,
۷ Atrakcyjne zniżki (-20%) na wszystkie publikacje naszego wydawnictwa.

Wiemy co zrobić, abyś zdał egzamin wstępny na aplikacje!

Kurs jest dostosowany do Twoich potrzeb, zaprojektowany tak, abyś bez problemu zdał egzamin wstępny. Podejmujemy współpracę z najlepszymi na rynku prawnikami tak, aby przekazać Ci pełną wiedzę. Każda dziedzina prawa będzie omawiana przez specjalistę.

Kurs obejmuje 33 godziny, w tym:
۷ 7 godz. prawa i postępowania cywilnego
۷ 6 godz. prawa i postępowania karnego
۷ 5 godz. prawa gospodarczego
۷ 4 godz. prawa i postępowania administracyjnego
۷ 3 godz. prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
۷ 2 godz. prawa konstytucyjnego
۷ 2 godz. prawa europejskiego
۷ 1 godz. prawa korporacyjnego
۷ 1 godz. metodologii rozwiązywania testów
۷ 2 godz. testu próbnego

Kiedy odbywa się kurs?
Kurs odbędzie się w:
piątek – 4 września w godz. 18-21
sobotę – 5 września w godz. 8-19
niedzielę – 6 września w godz. 8-19

Test do rozwiązania będzie możliwy w dogodnym dla Państwa terminie (po kliknięciu w przekazany link).

Do kiedy przyjmujemy zapisy?
Na Państwa zgłoszenia chęci uczestniczenia w kursie czekamy do 16 sierpnia.
O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona.

Jaki jest koszt kursu?
Koszt kursu to 1999 zł 399 zł brutto.
To najtańszy z kursów na rynku przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu merytorycznego oraz ciekawej, interaktywnej i krótkiej formy.
Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT.

Jak się mogę zapisać lub uzyskać więcej informacji?
Napisz na adres: kontakt@think-make.pl lub zadzwoń pod numer 690 090 676. Zgłoszenia można dokonać również poprzez poniższy formularz kontaktowy:

  •  

Nasi wykładowcy

Dr Arkadiusz Tomczyk

Dr Arkadiusz Tomczyk – doktor nauk prawnych, absolwent Wydziału Prawa i Administracji, Wydziału Nauk Ekonomicznych i Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, autor publikacji dotyczących problematyki broni palnej, związanych z nią wykroczeń oraz prawa łowieckiego. Stopień naukowy doktora nauk prawnych uzyskał w 2019 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Wśród zainteresowań naukowych wyróżnić można prawo karne materialne, ze szczególnym uwzględnieniem przestępstw przeciwko życiu, zdrowiu i mieniu.

Dr Katarzyna Myślińska

Dr Katarzyna Myślińska – stopień naukowy doktora nauk prawnych w dyscyplinie prawo, rozprawa doktorska pt. „Kształtowanie się procedury administracyjnej w Polsce w latach 1928 – 1960”, wykładowca prawa administracyjnego oraz prawa o postępowaniu przed sądami administracyjnymi na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie, starszy asystent sędziego w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Krakowie, wcześniej asystent sędziego w Naczelnym Sądzie Administracyjnym.

r.pr. Maciej Cholewiński

Radca prawny Maciej Cholewiński – Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz radca prawny prowadzący własną praktykę w zakresie obsługi prawnej osób fizycznych i przedsiębiorców. Specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących szeroko pojętego prawa cywilnego, gospodarczego oraz prawa pracy. Posiada również Certyfikat Mediatora Krajowego Stowarzyszenia Mediatorów.  

Karolina Niedzielska

Karolina Niedzielska – prawnik, specjalista ds. prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa oświatowego. Znany ekspert kadrowy, mediator sądowy w sprawach pracowniczych. Wykładowca akademicki, przeszkoliła w swojej karierze kilka tysięcy osób, publikuje na blogu karolinaniedzielska.pl, prowadzi popularnego fanpage’a Kwadrans z HR Karolina Niedzielska. Jest ekspertem portalu INFOR oraz redaktorem naczelnym czasopisma Monitor Dyrektora Przedszkola. Była prelegentką na licznych konferencjach naukowych i jest autorem ponad 300 publikacji z zakresu prawa pracy i prawa oświatowego. Była prawnikiem w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Ukończyła studia prawnicze, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz studia pedagogiczne. Obecnie jest doktorantką III roku w Katedrze Prawa Pracy WPiA Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie otrzymała stypendium specjalne Banku Santander. Odbyła staże w Instytucie w Moskwie i na Uniwersytecie w Sankt Petersburgu. Na co dzień interesuje się prawem pracy Federacji Rosyjskiej.

adw. Paweł Grzegorczyk

Adwokat Paweł Grzegorczyk – absolwent UMCS w Lublinie. Prace magisterską pod tytułem „warunkowe umorzenie postępowania wobec sprawców niepoczytalnych”, w katedrze postępowania karnego napisał pod opieką dr hab. Ireneusza Nowakowskiego prof. nadzw. UMCS. Ukończył aplikacje adwokacką w Izbie adwokackiej w Lublinie, której jest członkiem od stycznia 2017 roku. Pracuje w Kancelarii Radców Prawnych i Adwokatów Kamińska, Woźniak, Złotkiewicz Sp. J. w Lublinie. Praktyk w obszarze prawa karanego, prawa cywilnego w tym rzeczowego, spadkowego oraz zobowiązań. Doradza i reprezentuje klientów indywidualnych jak i korporacyjnych przed sądami powszechnymi, dyscyplinarnymi jak również innymi organami administracji państwowej.

Maria Swoboda

Maria Swoboda – z wykształcenia historyk oraz prawnik. Absolwentka UAM w Poznaniu oraz WSUS w Poznaniu. Aktualnie aplikantka radcowska w OIRP w Opolu. Swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w kancelariach radcowskich oraz w jednostkach sektora finansów publicznych. Obecnie zajmuję się obsługą prawną organu rentowego oraz w dalszym ciągu współpracuje z kancelarią radcowską. W kręgu jej zainteresowań zawodowych znajduje się prawo administracyjne, prawo
pracy, prawo ubezpieczeń społecznych, prawo zamówień publicznych oraz prawo nowych technologii. W wolnym czasie jest pasjonatką historii, wędrówek górskich oraz literatury.

Karol Klein

Karol Klein – Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. W 2017 r. obronił pracę magisterską Specyfika stosowania instytucji ochrony dóbr osobistych w polskim postępowaniu cywilnym. Od 2018 r. aplikant adwokacki przy Pomorskiej Izbie Adwokackiej. Doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych gdańskich Kancelariach jeszcze na etapie studiów. Obecnie zajmuje się głównie obsługą podmiotów gospodarczych w zakresie prawa pracy, postępowań rejestrowych jak również roszczeń cywilnych.

To tylko część naszych wykładowców, listę uzupełniamy na bieżąco.

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*