Egzaminy prawnicze – odwołania

Szanowni Państwo,

wraz z zespołem prawników – praktyków i wykładowców, radców prawnych, adwokatów, ale także specjalistów z innych dziedzin (np. administratywistów) zapraszamy do skorzystania z usługi analizy wyniku Państwa egzaminu: radcowskiego, adwokackiego, komorniczego i notarialnego oraz złożenia odwołania od uchwały właściwej komisji egzaminacyjnej. Tworzymy również profesjonalne odwołania od wyników egzaminów wstępnych na aplikacje prawnicze.

Jeżeli uzyskałeś negatywny wynik zawodowego egzaminu prawniczego lub egzaminu wstępnego na aplikację skontaktuj się z nami: kontakt@think-make.pl

Doświadczony zespół przeanalizuje Twój przypadek, a także skonstruuje odwołanie w oparciu o najwyższe standardy procesowe, a także (co ważne) najnowszy dorobek doktryny, orzecznictwo i praktykę. Przygotowujemy zarówno odwołania do komisji II stopnia przy Ministrze Sprawiedliwości, jak i skargi do WSA.

Dlaczego warto?
– Co roku Komisja II stopnia przy Ministrze Sprawiedliwości uchyla nawet kilkanaście procent decyzji dot. wyników egzaminów.
– Twój inny tok rozumowania nie musi być błędem – dlatego warto zweryfikować którąkolwiek z negatywnych ocen cząstkowych, która wpływa na ostateczny wynik.
Odwołanie w Twojej sprawie napisze zespół prawników: nie tylko adwokaci i radcowie prawni, ale także przedstawiciele poszczególnych gałęzi prawa (doktorzy nauk prawnych, byli prokuratorzy, pracownicy sądów administracyjnych), którzy będą starali się wykazać błędy w ocenie Twojej pracy. To spowoduje, że każdy przypadek będzie analizowany przez zespół specjalistów, którzy pomogą Ci uzyskać pozytywny wynik Twojego egzaminu zawodowego w komisji II stopnia.

Jak to działa?

  1. Odbierasz pocztą uchwałę właściwej komisji z negatywną oceną (rozpoczęcie biegu terminu).
  2. Zgłaszasz się do nas.
  3. Żądasz dostępu do swojej pracy i ocen – wykonujesz jej zdjęcia.
  4. Nasi specjaliści analizują Twoją sprawę, na postawie przedstawionej opinii: radca prawny lub adwokat redaguje dla Ciebie odwołanie od wyniku egzaminu (oczywiście w stosownym terminie procesowym).
  5. Wysyłamy do Ciebie niezbędne dokumenty – Ty je wypełniasz i składasz.
  6. W razie potrzeby pomagamy przygotować skargę do WSA.

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami pod adresem: kontakt@think-make.pl

Serdecznie zapraszamy! Zrobimy wszystko, abyś uzyskał pozytywny wynik egzaminu zawodowego.

U nas nad Twoją sprawą pracuje sztab prawników o najwyższych kwalifikacjach.