Egzaminy wstępne na aplikacje – odwołania

Szanowni Państwo,

wraz z zespołem prawników – praktyków i wykładowców, radców prawnych, adwokatów, ale także specjalistów z innych dziedzin (np. administratywistów) zapraszamy do skorzystania z usługi analizy wyniku Państwa egzaminu wstępnego na aplikację prawniczą: radcowskiego, adwokackiego, komorniczego i notarialnego oraz złożenia odwołania od uchwały właściwej komisji egzaminacyjnej.

Jeżeli uzyskałeś negatywny wynik zawodowego egzaminu prawniczego lub egzaminu wstępnego na aplikację skontaktuj się z nami: kontakt@think-make.pl

 

Doświadczony zespół przeanalizuje Twój przypadek, a także skonstruuje odwołanie w oparciu o najwyższe standardy procesowe, a także (co ważne) najnowszy dorobek doktryny, orzecznictwo i praktykę. Przygotowujemy zarówno odwołania do Ministra Sprawiedliwości, jak i skargi do WSA.

Dlaczego warto?
Minister Sprawiedliwości może uchylić decyzję o negatywnym wyniku egzaminu wstępnego.
– Twój inny tok rozumowania nie musi być błędem – dlatego warto zweryfikować wszystkie odpowiedzi w zakresie Twojego testu.
Odwołanie w Twojej sprawie napisze zespół prawników: nie tylko adwokaci i radcowie prawni, ale także przedstawiciele poszczególnych gałęzi prawa (doktorzy nauk prawnych, byli prokuratorzy, pracownicy sądów administracyjnych), którzy będą starali się wykazać błędy w ocenie Twojej pracy. To spowoduje, że każdy przypadek będzie analizowany przez zespół specjalistów, którzy pomogą Ci uzyskać pozytywny wynik Twojego egzaminu wstępnego na aplikację.

Jak to działa?

  1. Otrzymujesz informację o negatywnym wyniku (już możesz się do nas zgłosić)
  2. Odbierasz pocztą uchwałę właściwej komisji z negatywną oceną (rozpoczęcie biegu terminu).
  3. Zgłaszasz się do nas.
  4. Żądasz dostępu do swojej pracy i ocen – wykonujesz jej zdjęcia lub otrzymujesz kserokopię.
  5. Nasi specjaliści analizują Twoją sprawę, na postawie przedstawionej opinii: radca prawny lub adwokat redaguje dla Ciebie odwołanie od wyniku egzaminu (oczywiście w stosownym terminie procesowym).
  6. Wysyłamy do Ciebie niezbędne dokumenty – Ty je wypełniasz i składasz.
  7. W razie potrzeby pomagamy przygotować skargę do WSA.

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami pod adresem: kontakt@think-make.pl

Serdecznie zapraszamy! Zrobimy wszystko, abyś uzyskał pozytywny wynik egzaminu wstępnego na aplikację.

U nas nad Twoją sprawą pracuje sztab prawników o najwyższych kwalifikacjach.

Uwaga: ze względu na bardzo duże zainteresowanie związane z naszą skutecznością przyjmujemy do 50 odwołań w danym roku. Możesz zarezerwować dla siebie miejsce pod adresem: kontakt@think-make.pl


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *