KONTRAPUNKT: Spotkanie z dr. Arkadiuszem Tomczykiem

Tm/ 30 września, 2020/ Uncategorized/ 0 comments

Zapraszamy Państwa na oficjalną inaugurację roku akademickiego 2020/21 z Think & Make Institute. Kontrapunkt to seria spotkań z ciekawymi osobami ze świata nauki, biznesu i sztuki. Wstęp na spotkanie jest zupełnie darmowy (rejestracja w formularzu poniżej).

Pierwszym gościem będzie dr Arkadiusz Tomczyk. Doktor nauk prawnych, absolwent Wydziału Prawa i Administracji, Wydziału Nauk Ekonomicznych i Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, autor publikacji dotyczących problematyki broni palnej, związanych z nią wykroczeń oraz prawa łowieckiego. Stopień naukowy doktora nauk prawnych uzyskał w 2019 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Wśród zainteresowań naukowych wyróżnić można prawo karne materialne, ze szczególnym uwzględnieniem przestępstw przeciwko życiu, zdrowiu i mieniu.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 12 października w godz. 19-20 na platformie MS Teams. Kontrapunkt to wywiad, w którym na żywo możecie wziąć udział i zadawać pytania naszemu gościowi.

Prowadzi Kamil Stępniak.

Chcę wziąć darmowy udział:

  •  
Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*