Książka – poradnik: Zakładanie i prowadzenie działalności gospodarczej

Tm/ 12 kwietnia, 2018/ Uncategorized/ 0 comments

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu poradnika skierowanego dla wszystkich początkujących przedsiębiorców oraz osób, które chciałyby założyć działalność gospodarczą.

Przygotowujemy książkę – poradnik pt. „Zakładanie i prowadzenie działalności gospodarczej”. Celem tej publikacji ma być praktyczne przekazanie wiedzy dla wszystkich osób, które zastanawiają się nad założeniem działalności gospodarczej albo już ją prowadzą. Książka nie będzie monografią naukową – lecz praktycznym kompendium wiedzy, w którym chcemy poruszyć ważne dla przedsiębiorców tematy.

Zapraszamy wszystkie osoby, które są ekspertami w dziedzinie prowadzenia i zakładania działalności gospodarczej i chcą się podzielić swoją wiedzą – a jednocześnie zyskać nowych klientów dla prowadzonej przez siebie działalności. Ponieważ stawiamy na praktyczny wymiar publikacji, ale jednocześnie nie zamykamy się na pewne podstawy teoretyczne do współpracy zapraszamy wszystkich autorów zainteresowanych tematem, w szczególności: prawników, księgowych, doradców podatkowych, doradców biznesowych, coachów, a także administratywistów, socjologów i psychologów, marketingowców, specjalistów od social media – oraz wszystkich innych zainteresowanych tematem.

Proponujemy następujące obszary publikacji (są to jedynie proponowane tematy – można wybrać zupełnie inną dziedzinę):
– Zakładanie działalności gospodarczej,
– Prowadzenie działalności gospodarczej i trudności z tym związane,
– Konstytucja dla biznesu,
– Nowe podstawy prawne prowadzenia działalności gospodarczej,
– Prowadzenie księgowości,
– Podatki, kontrole i postępowania skarbowe,
– Zdobywanie klientów,
– Obsługa klientów,
– Budowanie marki,
– Prowadzenie social media,
– Rozwijanie firmy i ekspansja,
– Marketing i reklama,
– Promowanie swoich produktów,
– Działania public relations oraz relację z mediami i ich wykorzystywanie do budowania marki,
– Nowe technologie oraz ich wykorzystanie w działalności gospodarczej.

Oraz inne tematy przedmiotowo związane z planowaną publikacją.

Współpracujemy z wieloma księgarniami i bibliotekami na terenie całej Polski, w których książka zostanie umieszczona po jej wydaniu. Publikacja swojego tekstu w niniejszym tomie to nie tylko budowanie prestiżu swojej marki osobistej, ale także możliwość zareklamowania swojej firmy, usług i produktów wśród wszystkich czytelników i nabywców tej książki. Publikacja w niniejszym wydaniu to także doskonała okazja do przedstawienia reprezentowanej instytucji w eksperckim świetle.

Na wszystkie propozycje publikowanych tekstów czekamy do 7 maja włącznie. Prosimy o podanie w e-mailu tytułu proponowanej publikacji oraz krótkiego opisu, co będzie ona zawierać.

Po tym terminie każdy Autor otrzyma odpowiedź o kwalifikacji tekstu do druku. Cały tekst (do 40 000 znaków ze spacjami) będzie należało przesłać do dnia 7 czerwca 2018 r. Planowo monografia ukaże się we wrześniu 2018 r.

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem:

kontakt@think-make.pl

Publikacja będzie miała nadany nr ISBN, a każdy autor otrzyma zaświadczenie o publikacji oraz 2 egzemplarze autorskie książki oraz złożony tekst swojego artykułu w wersji elektronicznej do szerokiego wykorzystania. Koszt publikacji tekstu w niniejszej książce to 200 zł.

Wymogi edytorskie zostaną przesłane Autorom w osobnym mailu, po zakwalifikowaniu tekstu do druku.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem:

kontakt@think-make.pl

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*