Kurs: Apelacja i odpowiedź na apelację cywilną – metodyka konstruowania pism

Tm/ 17 listopada, 2021/ Kursy/ 0 comments

Zapraszamy na certyfikowany kurs online pt. Kurs: Apelacja i odpowiedź na apelację cywilną – metodyka konstruowania pism. To wydarzenie wskaże kursantom metodykę skutecznego redagowania pism w postępowaniu apelacyjnym na gruncie KPC z niezbędnym orzecznictwem. Podczas kursu zostanie omówiona metodyka konstruowania zarówno apelacji, jak i odpowiedzi na apelację.

Kiedy odbędzie się kurs?
Piątek – 26.11.2021 w godz. 18-21.

O czym będzie mowa?
Wprowadzenie: Pojęcie pisma procesowego i rodzaje pism procesowych w postępowaniu apelacyjnym
Wymagania formalne pism procesowych w postępowaniu apelacyjnym – apelacja i odpowiedź na apelację
Konstruowanie zarzutów i wniosków apelacyjnych a konstruowanie zarzutów i wniosków w odpowiedzi na apelację
Możliwość podnoszenia nowych faktów i dowodów w pismach procesowych w postępowaniu apelacyjnym

Jaki jest koszt udziału?
Koszt wzięcia udziału w kursie to 139 zł.

Jak wziąć udział w warsztatach?
Zgłoś się poprzez formularz:

Osoba prowadząca:
r. pr. dr Michał Koszowski – Radca prawny, doktor nauk prawnych, wykładowca akademicki, szkoleniowiec. Doświadczony prawnik zarówno w zakresie praktycznym, jak i teoretycznym. Egzaminator podczas egzaminów z przedmiotów prawniczych.

Jak to działa?
1. Zgłaszasz swój udział; 2. Otrzymujesz dane do zapłaty i uiszczasz ją we wskazanym terminie; 3. W piątek (26.11) do godz. 15 dostajesz na wskazany adres e-mail link webinaru; 4. Tego samego dnia o godz. 18:00 spotykamy się na warsztatach i do godz. 21:00 prowadzimy intensywne prace i dyskusje nad przedmiotowym tematem.

Czy dostanę certyfikat?
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat na wskazany przez siebie adres e-mail. Można również zgłosić chęć otrzymania certyfikatu w wersji papierowej.

Gdzie odbędą się warsztaty i jaką będą miały formę?
Warsztaty będą webinarem (seminarium prowadzone za pomocą technologii webcast) i będą miały interaktywną formę (będziemy się widzieli i słyszeli).

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*