Kurs: Efektywne uczenie się prawa. Metody i techniki

Tm/ 25 sierpnia, 2021/ Kursy, Uncategorized/ 0 comments

Jesteś studentem prawa, aplikantem, a może prawnikiem wykonującym zawód? Masz problem z uczeniem się na pamięć prawa, norm, instytucji, zapamiętaniem szczegółów? Chciałabyś/ chciałbyś uczyć się prawa szybko, sprawnie, efektywnie i przede wszystkim z przyjemnością? Zapraszamy na innowacyjny, jedyny na rynku kurs: Efektywne uczenie się prawa. Metody i techniki. Będzie on przeprowadzony przez doktora nauk prawnych Kamila Stępniaka – wykładowcę akademickiego, doświadczonego dydaktyka i praktyka.

Kiedy odbędzie się kurs?
Środa – 8.09.2021 w godz. 18:30-21:30

O czym będzie mowa?
– Specyfika prawa jako przedmiotu do nauki.
– O osobliwościach w uczeniu się prawa.
– Żeby zaszedł proces uczenia, czyli polub się uczyć, będziesz to robił(a) całe życie.
– Motywacja do nauki a motywacja w nauce. Dlaczego bez niej będzie trudno.
– Źródła wiedzy i ich wykorzystanie w efektywnej nauce.
– Systemy pamięciowe w prawie, czyli jak zapamiętać to, czego spamiętać się nie da.
– Głowa w kodeksie, a nie kodeks w głowie. O zasadności i sposobach rozumienia, a nie „zakuwania” prawa.
– Kazusy Twój najlepszy przyjaciel, a może nawet największy wróg.
– Świat jest złożony, czyli o interdyscyplinarności w uczeniu się prawa.
– Uczenie przez uczestniczenie.
– Zrozum, a nie zapomnij.
– Kilka słów o roli mechanizmów i instytucji prawnych.
– Podżeganie (do nauki) zamiast pożegnania (z nauką).

Jaki jest koszt udziału?
Koszt wzięcia udziału w warsztatach to 149 zł.

Jak wziąć udział w warsztatach?
Zgłoś się poprzez formularz:

Możesz również napisać wiadomość na adres: kontakt@think-make.pl w którym podasz swoje: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu kontaktowego oraz informację, że jesteś zainteresowana(y) wzięciem udziału w warsztatach. Jeśli potrzebujesz fakturę, również o tym koniecznie napisz.

Zgłaszając swój udział wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obsługi udziału w szkoleniu, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000). Dane niniejsze będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi Państwa zgłoszenia. Po zakończeniu jego realizacji zostaną usunięte.

Osoba prowadząca:
dr Kamil Stępniak
– doktor nauk społecznych w dyscyplinie nauki prawne, wykładowca akademicki, autor kilkudziesięciu artykułów naukowych oraz rozdziałów w monografiach naukowych. Redaktor naukowy pięciu monografii. Autor książek: “Legislacja w Polsce. Aspekty prawne i aksjologiczne” oraz “Propedeutyka cyfryzacji normy prawnej”. Felietonista Dziennika Gazety Prawnej. Redaktor naczelny czasopism popularnonaukowych. Laureat nagrody “Nieprzeciętni 2019” przyznawanej przez Polskie Radio.

Jak to działa?
1. Zgłaszasz swój udział; 2. Otrzymujesz dane do zapłaty i uiszczasz ją we wskazanym terminie; 3. W środę (8.09) do godz. 15 dostajesz na wskazany adres e-mail link webinaru; 4. Tego samego dnia o godz. 18:30 spotykamy się na warsztatach i do godz. 21:30 prowadzimy intensywne prace i dyskusje nad przedmiotowym tematem.

Czy dostanę certyfikat?
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat na wskazany przez siebie adres e-mail. Można również zgłosić chęć otrzymania certyfikatu w wersji papierowej.

Gdzie odbędą się warsztaty i jaką będą miały formę?
Warsztaty będą webinarem (seminarium prowadzone za pomocą technologii webcast) i będą miały interaktywną formę (będziemy się widzieli i słyszeli).

Warsztaty będą prowadzone online, co znaczy, że każdy słuchacz będzie miał kontakt z prowadzącym.

Zapraszamy również do kontaktu pod adresem: kontakt@think-make.pl

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*