Kurs: Grant na badania: Miniatura – jak zdobyć?

Tm/ 21 maja, 2021/ Kursy/ 0 comments

Zapraszamy na certyfikowany kurs online pt. „Kurs: Grant na badania: Miniatura – jak zdobyć?”. Zajęcia odbywają się online (MS Teams) i są prowadzone przez specjalistę konstruowania wniosków do NCN oraz kierownika projektów dr. Piotra Alexandrowicza. Kurs pozwala nabyć praktyczne umiejętności zapoznania się z możliwością otrzymania finansowania badań oraz metodyki składania wniosku o grant Miniatura z NCN.

Kiedy odbędzie się kurs?
Środa – 9.06.2021 w godz. 18:30-21:30

O czym będzie mowa?
Szkolenie będzie obejmowało zagadnienia takie jak przygotowanie wniosku i jego poszczególnych elementów, opis działania naukowego do realizacji w ramach konkursu, zaplanowanie powiązanego z tym działaniem większego projektu, kryteria oceny wniosku. W ramach szkolenia będzie można dowiedzieć się m.in. jak poprawnie przygotować wniosek? Jak zaplanować kosztorys? Na co zwracają uwagę eksperci oceniający wnioski? Jak przygotować konkurencyjny opis działania naukowego? Jak przekonująco opisać planowany większy projekt powiązany z realizacją Miniatury?
Aby ubiegać się o grant miniatura należy spełniać kryteria określone przez NCN

Jaki jest koszt udziału?
Koszt wzięcia udziału w warsztatach to 139 zł.

Jak wziąć udział w warsztatach?
Zgłoś się poprzez formularz:

  •  

Możesz również napisać wiadomość na adres: kontakt@think-make.pl w którym podasz swoje: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu kontaktowego oraz informację, że jesteś zainteresowana(y) wzięciem udziału w warsztatach. Jeśli potrzebujesz fakturę, również o tym koniecznie napisz.

Osoba prowadząca:
Piotr Alexandrowicz –
doktor nauk społecznych w dyscyplinie nauki prawne (UAM, 2019), absolwent prawa (UAM, 2015), teologii w ramach studiów międzykierunkowych (UAM, 2015) oraz prawa kanonicznego (UKSW, 2017), kierownik projektów naukowych finansowanych w ramach konkursów Diamentowy Grant (MNiSW) oraz Preludium i Sonatina (NCN), były pracownik Centrum Wsparcia Projektów UAM jako Koordynator Zespołu w Sekcji Operacyjnej, autor publikacji naukowych z zakresu historii prawa i prawa kanonicznego.

Jak to działa?
1. Zgłaszasz swój udział; 2. Otrzymujesz dane do zapłaty i uiszczasz ją we wskazanym terminie; 3. W środę (9.06) do godz. 15 dostajesz na wskazany adres e-mail link webinaru; 4. Tego samego dnia o godz. 18:30 spotykamy się na warsztatach i do godz. 21:30 prowadzimy intensywne prace i dyskusje nad przedmiotowym tematem.

Czy dostanę certyfikat?
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat na wskazany przez siebie adres e-mail. Można również zgłosić chęć otrzymania certyfikatu w wersji papierowej.

Gdzie odbędą się warsztaty i jaką będą miały formę?
Warsztaty będą webinarem (seminarium prowadzone za pomocą technologii webcast) i będą miały interaktywną formę (będziemy się widzieli i słyszeli).

Warsztaty będą prowadzone online, co znaczy, że każdy słuchacz będzie miał kontakt z prowadzącym.

Zapraszamy również do kontaktu pod adresem: kontakt@think-make.pl

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*