Kurs: IT Project Manager

Tm/ 11 czerwca, 2021/ Kursy/ 0 comments

Zapraszamy na certyfikowany kurs online pt.: IT Project Manager. Dzięki niemu zdobędziesz praktyczną wiedzę oraz tytuł specjalisty: IT Project Manager  Zajęcia prowadzi Agata Brataniec – wieloletnia IT Project Manager, facylitator, trener biznesu, moderator Design Thinking.

Kiedy odbędą się warsztaty?
Poniedziałek – 12.07.2021 r., w godz. 19:00-21:30

O czym będzie mowa?
– Skąd się biorą projekty IT i jak nimi zarządzać?
– Projekt, czyli co? – Definicja projektu
– Rodzaje projektów IT
– Waterfall i agile – tradycyjnie czy zwinnie? – Które podejście wybrać i czym się kierować?
– Scrum – podstawowe założenia i charakterystyka pracy
– Zwinny sposób myślenia i programowania – dlaczego warto?
– Specyfika pracy i najważniejsze założenia IT Project Managera?

Jaki jest koszt udziału?
Koszt wzięcia udziału w warsztatach to 169 zł.

Jak wziąć udział w warsztatach?
Zgłoś się poprzez formularz:

  •  

Możesz również napisać wiadomość na adres: kontakt@think-make.pl w którym podasz swoje: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu kontaktowego oraz informację, że jesteś zainteresowana(y) wzięciem udziału w warsztatach. Jeśli potrzebujesz fakturę, również o tym koniecznie napisz.

Osoba prowadząca:
Agata Brataniec – Facylitator, trener biznesu, moderator Design Thinking. Przez ponad 15 lat pracowała jako menedżer programów, projektów i zespołów w MŚP, NGO i korporacjach. Przez 6 lat związana z zespołami IT. Prowadzi szkolenia i warsztaty z obszaru zarządzania projektami oraz kompetencji menedżerskich. Facylituje sesje strategiczne i projektowe. W pracy zespołowej najbardziej ceni różnorodność – charakterów, punktów widzenia, pomysłów. Wierzy, że każdy ma w sobie potencjał i moc możliwości, które wystarczy uwolnić.

Jak to działa?
1. Zgłaszasz swój udział; 2. Otrzymujesz dane do zapłaty i uiszczasz ją we wskazanym terminie; 3. W poniedziałek (28.06) do godz. 15 dostajesz na wskazany adres e-mail link webinaru; 4. Tego samego dnia o godz. 19:00 spotykamy się na warsztatach i do godz. 21:30 prowadzimy intensywne prace i dyskusje nad przedmiotowym tematem.

Czy dostanę certyfikat?
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat na wskazany przez siebie adres e-mail. Można również zgłosić chęć otrzymania certyfikatu w wersji papierowej.

Gdzie odbędą się warsztaty i jaką będą miały formę?
Warsztaty będą webinarem (seminarium prowadzone za pomocą technologii webcast) i będą miały interaktywną formę (będziemy się widzieli i słyszeli).

Warsztaty będą prowadzone online, co znaczy, że każdy słuchacz będzie miał kontakt z prowadzącym.

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*