Kurs: Jak dobrze napisać opinię prawną?

Tm/ 3 grudnia, 2021/ Kursy/ 0 comments

Zapraszamy na certyfikowany kurs online pt. „Jak dobrze napisać opinię prawną?”. Jest to wydarzenie, które przygotuje słuchaczy do praktycznego tworzenia opinii prawnych. Zajęcia odbywają się online (MS Teams) i są prowadzone przez radcę prawnego – Dr. Michała Koszowskiego. Kurs jest certyfikowany, co pozwala wzbogacić swoje CV oraz nabyć praktyczne umiejętności.

Kiedy odbędzie się kurs?
Środa – 15.12.2021 w godz. 18:00-21:00.

O czym będzie mowa?
– Opinia prawna w systemie form świadczenia pomocy prawnej
– Zasady konstruowania opinii prawnej
– Praktyczne aspekty sporządzania poszczególnych rodzajów opinii – prawnych z zakresu prawa materialnego
– Opinia o bezzasadności wnoszenia środka zaskarżenia

Osoba prowadząca:
r. pr. dr Michał Koszowski – Radca prawny, doktor nauk prawnych, wykładowca akademicki, szkoleniowiec. Specjalizuje się w prawie procesowym i gospodarczym oraz administracyjnej regulacji działalności gospodarczej.

Jaki jest koszt udziału?
Koszt wzięcia udziału w warsztatach to 149 zł.

Zgłoś swój udział na adres: kontakt@think-make.pl lub korzystając z poniższego formularza:

Jak to działa?
1. Zgłaszasz swój udział; 2. Otrzymujesz dane do zapłaty i uiszczasz ją we wskazanym terminie; 3. W środę (15.12) do godz. 15 dostajesz na wskazany adres e-mail link webinaru; 4. Tego samego dnia o godz. 18:00 spotykamy się na warsztatach i do godz. 21:00 prowadzimy intensywne prace i dyskusje nad przedmiotowym tematem.

Czy dostanę certyfikat?
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat na wskazany przez siebie adres e-mail. Można również zgłosić chęć otrzymania certyfikatu w wersji papierowej.

Masz pytania? Napisz: kontakt@think-make.pl

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*