Kurs: jak napisać pracę dyplomową?

Tm/ 21 grudnia, 2021/ Kursy, Uncategorized/ 0 comments

Jeżeli jesteś tuż przed napisaniem pracy dyplomowej (licencjackiej, magisterskiej, a nawet doktorskiej) i zastanawiasz się jak przez ten proces przebrnąć bezboleśnie, sprawnie i otrzymać bardzo dobrą ocenę, ten kurs jest właśnie dla Ciebie.
Podczas szkolenia zostaniesz przeprowadzony zarówno przez metody i techniki pisania pracy dyplomowej, jak i przez same aspekty dotyczące redakcji i formatowania pracy. Warsztaty prowadzi dr. Kamil Stępniak

Kiedy odbędą się warsztaty?
Wtorek – 28.12.2021 w godz. 18-21.

O czym będzie mowa?
– Struktura pracy dyplomowej,
– Metody i techniki pisania pracy dyplomowej,
– Problemy badawcze, obszary badawcze,
– Metody, techniki, narzędzia badawcze,
– Tworzenie abstraktów i słów kluczowych,
– Redagowanie tekstu właściwego,
– Spełnianie wymagań redakcyjnych i ich odczytywanie.
– Przypisy – ich rodzaje i techniki tworzenia,
– Tabele, rysunki – jak opisywać i redagować?
– Składy i łamanie tekstu,
– Tworzenie i formułowanie bibliografii,
– Cytaty w pracy i przytaczanie dorobku innych autorów – jak uniknąć plagiatu?

Jaki jest koszt udziału?
Koszt wzięcia udziału w warsztatach to 119 zł.

Jak wziąć udział w warsztatach?

Skorzystaj z formularza (poniżej) lub napisz e-mail na adres: kontakt@think-make.pl w którym podasz swoje: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu oraz informację, że jesteś zainteresowana(y) wzięciem udziału w warsztatach. Jeśli potrzebujesz fakturę, również o tym koniecznie napisz.

Kto prowadzi?
dr Kamil Stępniak – doktor nauk społecznych w dyscyplinie nauki prawne, wykładowca akademicki, autor kilkudziesięciu artykułów naukowych oraz rozdziałów w monografiach naukowych. Redaktor naukowy pięciu monografii. Autor książek: “Legislacja w Polsce. Aspekty prawne i aksjologiczne” oraz “Propedeutyka cyfryzacji normy prawnej”. Felietonista Dziennika Gazety Prawnej. Redaktor naczelny czasopism popularnonaukowych. Laureat nagrody specjalnej Rising Stars – prawnicy liderzy jutra 2021. Laureat nagrody “Nieprzeciętni 2019” przyznawanej przez Polskie Radio.

Jak to działa?
1. Zgłaszasz swój udział; 2. Otrzymujesz dane do zapłaty i uiszczasz ją we wskazanym terminie; 3. We wtorek (28.12) do godz. 15 dostajesz na wskazany adres e-mail link webinaru; 4. Tego samego dnia o godz. 18 spotykamy się na warsztatach i do godz. 21 prowadzimy intensywne prace i dyskusje nad tym jak efektywnie pisać prace naukowe.

Czy dostanę certyfikat?
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat na wskazany przez siebie adres e-mail. W razie konieczności możesz otrzymać także certyfikat papierowy (koniecznie zgłoś taką potrzebę).

Masz pytania? Napisz! kontakt@think-make.pl

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*