Kurs: Kredyty frankowe – procedura dochodzenia roszczeń

Tm/ 15 stycznia, 2021/ Kursy/ 0 comments

Zapraszamy na certyfikowany kurs online pt. „Kredyty frankowe – procedura dochodzenia roszczeń”. Jest to wydarzenie, które przygotuje słuchaczy do praktycznego postępowania w sprawie unieważniania kredytów frankowych lub zmiany ich postanowień. Zajęcia odbywają się online (MS Teams) i są prowadzone przez specjalistę ds. umów frankowych, radcę prawnego – Pawła Terpiłowskiego. Kurs jest certyfikowany, co pozwala wzbogacić swoje CV oraz nabyć praktyczne umiejętności.

Kiedy odbędzie się kurs?
Czwartek – 28.01.2021 w godz. 18-21.

O czym będzie mowa?
1) Kredyty frankowe denominowane a indeksowane;
2) Klauzule abuzywne w umowach kredytowych
3) Nieważność umowy kredytu;
4) Odfrankowienie kredytu;
5) Postępowanie przed sądami w sprawach frankowych.

Jaki jest koszt udziału?
Koszt wzięcia udziału w warsztatach to 139 zł.

Na zgłoszenia czekamy do czwartku 21 stycznia 2021 do końca dnia – lub do wyczerpania miejsc. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zgłoś swój udział na adres: kontakt@think-make.pl lub korzystając z poniższego formularza:

  •  

Osoba prowadząca:
Paweł Terpiłowski, radca prawny, absolwent prawa na Uniwersytecie Łódzkim. Wiedzę prawniczą zdobywał w największych łódzkich kancelariach, a także w kancelariach rodzinnych. Zajmuje się doradztwem podatkowym w międzynarodowej grupie kapitałowej oraz świadczy usługi prawne w ramach własnej kancelarii. Specjalizuje się w umowach sprzedaży, sporach z instytucjami finansowymi, sporach reklamacyjnych.

Jak to działa?
1. Zgłaszasz swój udział; 2. Otrzymujesz dane do zapłaty i uiszczasz ją we wskazanym terminie; 3. W czwartek (28.01) do godz. 15 dostajesz na wskazany adres e-mail link webinaru; 4. Tego samego dnia o godz. 18:00 spotykamy się na warsztatach i do godz. 21:00 prowadzimy intensywne prace i dyskusje nad przedmiotowym tematem.

Czy dostanę certyfikat?
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat na wskazany przez siebie adres e-mail. Można również zgłosić chęć otrzymania certyfikatu w wersji papierowej.

Masz pytania? Napisz: kontakt@think-make.pl

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*