Kurs Legal english [online] – angielski dla prawników

Tm/ 27 kwietnia, 2020/ Uncategorized/ 0 comments

Zapraszamy na zdalny kurs pt. „Legal english – angielski dla prawników”, który odbędzie się za pośrednictwem narzędzi do pracy zdalnej. To umożliwi każdemu z Państwa nabycie kompetencji i wiedzy na temat wykorzystywania języka angielskiego w pracy prawnika. Warsztaty rozpoczną się 11 maja 2020.

Ile będzie trwał kurs?
Kurs składa się z 10 godzin dydaktycznych realizowanych podczas pięciu spotkań.

Kiedy będzie odbywał się kurs?
Spotkania obywają się w poniedziałki i czwartki w godz. 17-18.30
Daty kolejnych spotkań:
11 maja, 14 maja, 18 maja, 21 maja, 25 maja 2020

O czym będzie mowa podczas kursu?
Przygotowaliśmy dla Państwa skondensowaną wiedzę z zakresu prawniczego języka angielskiego, która obejmuje pięć bloków tematycznych:

  1. The legal system – bodies of law, types of law, types of courts
  2. Company, contract and commercial law – company formation, types fo companies, shareholders and supervisory boards, acquisitions, mergers, spin-offs, contract formation, contract remedies, assignment of rights
  3. Employment law – employment contracts, types of employment, dismissals
  4. Real property law – introduction to property law, easement, lease, tenancy
  5. Intellectual property and competition law – introduction to intellectual property law, trademarks, patents, copyrights, utility designs, anti-competitive activity

Kto będzie prowadził kurs?
Mgr Monika Kasińska
Tłumacz przysięgły języka angielskiego, ekspert w dziedzinie prawniczego języka angielskiego. Współpracuje z wiodącymi kancelariami prawniczymi w zakresie obsługi językowej. Prowadzi kursy i szkolenia dla pracowników sądów, kancelarii i urzędów w Polsce. W 2012 r. odbyła prestiżowy staż tłumaczeniowy w Radzie Unii Europejskiej w Brukseli.

Gdzie odbędą się warsztaty i jaką będą miały formę?
Warsztaty będą webinarem (seminarium prowadzone za pomocą technologii webcast) i będą miały interaktywną formę (będziemy się widzieli i słyszeli).
Warsztaty będą prowadzone online, co znaczy, że każdy słuchacz będzie miał kontakt z prowadzącym.

Jaki jest koszt udziału?
Koszt udziału to 199 zł brutto.
To tylko 19,90 za jedną godzinę wykładową!
W razie zainteresowania możesz otrzymać fakturę VAT.

Jak uzyskam dostęp do warsztatów?
Otrzymasz linka, który pozwoli Ci dołączyć do webinaru.

Jak wziąć udział w warsztatach?
Napisz e-mail na adres: kontakt@think-make.pl w którym podasz swoje: imię i nazwisko, adres e-mail oraz informację, że jesteś zainteresowana(y) wzięciem udziału w warsztatach. Jeśli potrzebujesz fakturę, również o tym koniecznie napisz.

Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku 4 maja 2020 do końca dnia. Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Jak to działa?
1. Zgłaszasz swój udział; 2. Otrzymujesz dane do zapłaty i uiszczasz ją; 3. Na wskazany adres e-mail otrzymujesz link do webinaru; 4. We wskazane dni spotykamy się na zajęciach.

Czy dostanę certyfikat?
Po warsztatach otrzymasz certyfikat w formie elektronicznej. Będzie on opatrzony klauzulą umożliwiającą zdalną weryfikację Państwa uczestnictwa w kursie.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: kontakt@think-make.pl


Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*