Kurs: Metodyka konstruowania umów spółek

Tm/ 20 września, 2021/ Kursy/ 0 comments

Zapraszamy na certyfikowany kurs online pt. „Metodyka konstruowania umów spółek”. Wydarzenie to ma na celu nauczenie słuchaczy praktycznych aspektów konstruowania umów spółek osobowych i kapitałowych ze wskazaniem na podobieństwa i różnice tych umów. Szkolenie poprowadzi specjalista od prawa handlowego – radca prawny mec. Michał Koralewski. Zajęcia odbywają się online (MS Teams).

Kiedy odbędzie się kurs?
Poniedziałek – 11.10.2021 w godz. 18-21.

O czym będzie mowa?

 1. Rola umowy w tworzeniu w funkcjonowaniu spółek
 2. Sposób zawierania i zmiany umów spółek
 3. Co każda umowa spółki powinna zawierać
 4. Umowy spółek osobowych
  a) klauzule podstawowe
  b) klauzule dodatkowe
  c) odmienności w poszczególnych spółkach osobowych
 5. Umowy spółek kapitałowych
  a) klauzule podstawowe
  b) klauzule dodatkowe
  c) odmienności w poszczególnych spółkach kapitałowych
 6. Omówienie przykładowych umów spółek
 7. Rejestracja w KRS

Jaki jest koszt udziału?
Koszt wzięcia udziału w warsztatach to 149 zł.

Jak wziąć udział w warsztatach?
Napisz e-mail na adres: kontakt@think-make.pl w którym podasz swoje: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu kontaktowego oraz informację, że jesteś zainteresowana(y) wzięciem udziału w warsztatach. Jeśli potrzebujesz fakturę, również o tym koniecznie napisz. Możesz skorzystać również z poniższego formularza.

Osoba prowadząca:
mec. Michał Koralewski – radca prawny, od 2010 r. wspólnik zarządzający w Kancelarii Radców Prawnych LEGITUS s.c. w Gdańsku. Specjalizuje się w prawie cywilnym, handlowym i gospodarczym oraz prowadzeniu postępowań sądowych. Zasiada także w organach zarządzających i nadzorczych spółek kapitałowych oraz innych jednostek organizacyjnych. Autor licznych publikacji naukowych, w tym książek poświęconych w szczególności prawu cywilnemu, prawu handlowemu oraz działalności gospodarczej w Unii Europejskiej.

Jak to działa?
1. Zgłaszasz swój udział; 2. Otrzymujesz dane do zapłaty i uiszczasz ją we wskazanym terminie; 3. W poniedziałek (11.10) do godz. 15 dostajesz na wskazany adres e-mail link webinaru; 4. Tego samego dnia o godz. 18:00 spotykamy się na warsztatach i do godz. 21 prowadzimy intensywne prace i dyskusje nad przedmiotowym tematem.

Czy dostanę certyfikat?
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat na wskazany przez siebie adres e-mail. Można również zgłosić chęć otrzymania certyfikatu w wersji papierowej.

Gdzie odbędą się warsztaty i jaką będą miały formę?
Warsztaty będą webinarem (seminarium prowadzone za pomocą technologii webcast) i będą miały interaktywną formę (będziemy się widzieli i słyszeli).

Warsztaty będą prowadzone online, co znaczy, że każdy słuchacz będzie miał kontakt z prowadzącym.

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*