Kurs: Metodyka przygotowywania umowy franczyzowej

Tm/ 14 czerwca, 2021/ Kursy/ 0 comments

Zapraszamy na certyfikowany kurs online pt. „Metodyka przygotowywania umowy franczyzowej”. Jest to wydarzenie, które przygotuje słuchaczy do praktycznego tworzenia i weryfikacji umów o franczyzę. Zajęcia odbywają się online (MS Teams) i są prowadzone przez radcę prawnego – Dr. Michała Koszowskiego. Kurs jest certyfikowany, co pozwala wzbogacić swoje CV oraz nabyć praktyczne umiejętności.

Kiedy odbędzie się kurs?
Czwartek – 8.07.2021 w godz. 19:00-21:30.

O czym będzie mowa?
– Wprowadzenie – charakter prawny umowy franczyzowej
– Charakterystyka rodzajów umów franczyzowych
– Typowe klauzule umowne umowy franczyzowej
– Praktyczne wskazówki sporządzania i negocjowania umów franczyzowych
– Na co zwracać uwagę przy zawieraniu umowy franczyzowej

Jaki jest koszt udziału?
Koszt wzięcia udziału w warsztatach to 149 zł.

Zgłoś swój udział na adres: kontakt@think-make.pl lub korzystając z poniższego formularza:

  •  

Osoba prowadząca:
r. pr. dr Michał Koszowski – Radca prawny, doktor nauk prawnych, wykładowca akademicki, szkoleniowiec. Specjalizuje się w prawie procesowym i gospodarczym oraz administracyjnej regulacji działalności gospodarczej.

Jak to działa?
1. Zgłaszasz swój udział; 2. Otrzymujesz dane do zapłaty i uiszczasz ją we wskazanym terminie; 3. W czwartek (8.07) do godz. 15 dostajesz na wskazany adres e-mail link webinaru; 4. Tego samego dnia o godz. 19:00 spotykamy się na warsztatach i do godz. 21:30 prowadzimy intensywne prace i dyskusje nad przedmiotowym tematem.

Czy dostanę certyfikat?
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat na wskazany przez siebie adres e-mail. Można również zgłosić chęć otrzymania certyfikatu w wersji papierowej.

Masz pytania? Napisz: kontakt@think-make.pl

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*