Kurs: Metodyka rozwiązywania kazusów na egzaminach prawniczych

Tm/ 10 marca, 2021/ Kursy/ 0 comments

Zapraszamy na certyfikowany kurs online pt. „Metodyka rozwiązywania kazusów na egzaminach prawniczych”. Jest to wydarzenie, które przygotuje słuchaczy do efektywnego rozwiązywania kazusów podczas egzaminów prawniczych. Zajęcia odbywają się online (MS Teams) i są prowadzone przez radcę prawnego – Pawła Terpiłowskiego. Kurs jest certyfikowany, co pozwala wzbogacić swoje CV oraz nabyć praktyczne umiejętności.

Kiedy odbędzie się kurs?
Wtorek – 23.03.2021 w godz. 18:00-21:00.

O czym będzie mowa?
– Jak przygotować się do egzaminu.
– Jak konstruowane są kazusy egzaminacyjne.
– Na co zwracać uwagę przy analizie kazusów.
– Omówienie przykładowego kazusu z zakresu postępowania cywilnego.
– Omówienie przykładowego kazusu z zakresu postępowania karnego.

Jaki jest koszt udziału?
Koszt wzięcia udziału w warsztatach to 149 zł.

Na zgłoszenia czekamy do wtorku 16 marca 2021 do końca dnia – lub do wyczerpania miejsc. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zgłoś swój udział na adres: kontakt@think-make.pl lub korzystając z poniższego formularza:

  •  

Osoba prowadząca:
Paweł Terpiłowski – radca prawny, absolwent prawa na Uniwersytecie Łódzkim. Wiedzę prawniczą zdobywał w największych łódzkich kancelariach, a także w kancelariach rodzinnych. Zajmuje się doradztwem podatkowym w międzynarodowej grupie kapitałowej oraz świadczy usługi prawne w ramach własnej kancelarii. Specjalizuje się w umowach sprzedaży, sporach z instytucjami finansowymi, sporach reklamacyjnych.

Jak to działa?
1. Zgłaszasz swój udział; 2. Otrzymujesz dane do zapłaty i uiszczasz ją we wskazanym terminie; 3. We wtorek (23.03) do godz. 15 dostajesz na wskazany adres e-mail link webinaru; 4. Tego samego dnia o godz. 18 spotykamy się na warsztatach i do godz. 21 prowadzimy intensywne prace i dyskusje nad przedmiotowym tematem.

Czy dostanę certyfikat?
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat na wskazany przez siebie adres e-mail. Można również zgłosić chęć otrzymania certyfikatu w wersji papierowej.

Masz pytania? Napisz: kontakt@think-make.pl

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*