Kurs: metodyka sporządzania umów handlowych

Tm/ 16 kwietnia, 2021/ Kursy/ 0 comments

Zapraszamy na certyfikowany kurs online pt. „metodyka sporządzania umów handlowych”. Szkolenie poprowadzi specjalista od prawa handlowego – radca prawny mec. Michał Koralewski. Zajęcia odbywają się online (MS Teams).

Kiedy odbędzie się kurs?
Środa – 28.04.2021 w godz. 18-21.

O czym będzie mowa?

I. Wprowadzenie do metodyki sporządzania umów handlowych
1. Co każda umowa handlowa powinna zawierać
2. Formy w jakich zawierane są umowy handlowe
3. Czego unikać w umowach handlowych
II. Dodatkowe klauzule umowne w umowach handlowych
1. Warunek i termin
2. Kary umowne i odsetki
3. Zadatek i zaliczka
4. Klauzule salwatoryjne
III. Zabezpieczenia umów handlowych
1. Przewłaszczenie na zabezpieczenie
2. Poręczenie
3. Gwarancja
4. Zastaw
5. Hipoteka
IV. Przykłady najpopularniejszych umów handlowych

Jaki jest koszt udziału?
Koszt wzięcia udziału w warsztatach to 149 zł.

Jak wziąć udział w warsztatach?
Napisz e-mail na adres: kontakt@think-make.pl w którym podasz swoje: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu kontaktowego oraz informację, że jesteś zainteresowana(y) wzięciem udziału w warsztatach. Jeśli potrzebujesz fakturę, również o tym koniecznie napisz. Możesz skorzystać również z poniższego formularza.

Na zgłoszenia czekamy do wtorku 20 kwietnia 2021 do końca dnia – lub do wyczerpania miejsc. Liczba miejsc jest ograniczona.

  •  

Osoba prowadząca:
mec. Michał Koralewski – radca prawny, od 2010 r. wspólnik zarządzający w Kancelarii Radców Prawnych LEGITUS s.c. w Gdańsku. Specjalizuje się w prawie cywilnym, handlowym i gospodarczym oraz prowadzeniu postępowań sądowych. Zasiada także w organach zarządzających i nadzorczych spółek kapitałowych oraz innych jednostek organizacyjnych. Autor licznych publikacji naukowych, w tym książek poświęconych w szczególności prawu cywilnemu, prawu handlowemu oraz działalności gospodarczej w Unii Europejskiej.

Jak to działa?
1. Zgłaszasz swój udział; 2. Otrzymujesz dane do zapłaty i uiszczasz ją we wskazanym terminie; 3. W środę (28.04) do godz. 15 dostajesz na wskazany adres e-mail link webinaru; 4. Tego samego dnia o godz. 18:00 spotykamy się na warsztatach i do godz. 21 prowadzimy intensywne prace i dyskusje nad przedmiotowym tematem.

Czy dostanę certyfikat?
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat na wskazany przez siebie adres e-mail. Można również zgłosić chęć otrzymania certyfikatu w wersji papierowej.

Gdzie odbędą się warsztaty i jaką będą miały formę?
Warsztaty będą webinarem (seminarium prowadzone za pomocą technologii webcast) i będą miały interaktywną formę (będziemy się widzieli i słyszeli).

Warsztaty będą prowadzone online, co znaczy, że każdy słuchacz będzie miał kontakt z prowadzącym.

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*