Kurs: Odszkodowanie za błąd medyczny

Tm/ 4 czerwca, 2021/ Kursy/ 0 comments

Zapraszamy na certyfikowany kurs online pt.: Odszkodowanie za błąd medyczny. Zajęcia prowadzi dr Agnieszka Wojcieszak – prawniczka, specjalistka z zakresu prawa medycznego.

Kiedy odbędą się warsztaty?
Wtorek– 29.06.2021 w godz. 18:30-21:00.

O czym będzie mowa?
Niniejsze szkolenie pozwoli nabyć właściwe sobie kompetencje dotyczące ustalenia powstania błędu medycznego, jak i dochodzenia odpowiedzialności za niego (lub obrony przed taką odpowiedzialnością) w kontekście dochodzenia odszkodowania za błąd medyczny.

Podczas szkolenia będzie mowa o:
a) Przyjętej w tzw. podstępowaniach odszkodowawczych definicji błędu medycznego,
b) odpowiedzialności odszkodowawczej za błąd medyczny oraz jej przesłankach,
c) przyczynianiu się pacjenta do powstania błędu medycznego w kontekście tzw. postępowania odszkodowawczego,
d) dochodzeniu odszkodowania w trybie sądowym i pozasądowym

Jaki jest koszt udziału?
Koszt wzięcia udziału w warsztatach to 149 zł.

Jak wziąć udział w warsztatach?
Zgłoś się poprzez formularz:

  •  

Możesz również napisać wiadomość na adres: kontakt@think-make.pl w którym podasz swoje: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu kontaktowego oraz informację, że jesteś zainteresowana(y) wzięciem udziału w warsztatach. Jeśli potrzebujesz fakturę, również o tym koniecznie napisz.

Osoba prowadząca:

Dr Agnieszka Wojcieszak – doktor w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie prawo. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Prawa medycznego i bioetyki na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Obecnie uczestniczka studiów podyplomowych w zakresie Zarządzanie w opiece zdrowotnej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Autorka publikacji z zakresu prawa cywilnego materialnego, prawa rodzinnego i opiekuńczego oraz prawa medycznego. Członek Polskiego Towarzystwa Bioetycznego oraz The European Association of Health Law. Mediator sądowy przy Sądzie Okręgowym w Poznaniu i we Wrocławiu. Współpracuje z Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Wyższą Szkołą Bankową w Poznaniu.

Jak to działa?
1. Zgłaszasz swój udział; 2. Otrzymujesz dane do zapłaty i uiszczasz ją we wskazanym terminie; 3. We wtorek (29.06) do godz. 15 dostajesz na wskazany adres e-mail link webinaru; 4. Tego samego dnia o godz. 18:30 spotykamy się na warsztatach i do godz. 21 prowadzimy intensywne prace i dyskusje nad przedmiotowym tematem.

Czy dostanę certyfikat?
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat na wskazany przez siebie adres e-mail. Można również zgłosić chęć otrzymania certyfikatu w wersji papierowej.

Gdzie odbędą się warsztaty i jaką będą miały formę?
Warsztaty będą webinarem (seminarium prowadzone za pomocą technologii webcast) i będą miały interaktywną formę (będziemy się widzieli i słyszeli).

Warsztaty będą prowadzone online, co znaczy, że każdy słuchacz będzie miał kontakt z prowadzącym.

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*