Kurs online: Prawna ochrona zwierząt

Tm/ 27 sierpnia, 2020/ Kursy, Uncategorized/ 0 comments

Zapraszamy na kurs online (webinar) skierowany do wszystkich osób zainteresowanych ochroną zwierząt zagwarantowaną w polskim prawie i praktyce. Szkolenie pt. „Prawna ochrona zwierząt” odbędzie się 16 września w godz. 18-21. Kurs jest certyfikowany, co pozwala wzbogacić swoje CV oraz nabyć praktyczne umiejętności naszych braci mniejszych.

Kiedy odbędą się warsztaty?
Środa – 16.09.2020 w godz. 18-21.

O czym będzie mowa?

 1. Krótkie wprowadzenie do genezy praw zwierząt,
 2. Koncepcje ochrony zwierząt,
 3. Zwierzę w prawie karnym:
  3.1. Polskie regulacje prawne,
  3.2. Ustawa o ochronie zwierząt,
  3.3. Kodeks Karny,
  3.4. Ustawa o doświadczeniach na zwierzętach,
  3.5. Prawo wspólnotowe,
 4. Ochrona praw zwierząt w wymiarze praktycznym – instytucje, organy, kwestie problematyczne,
 5. Najważniejsze orzeczenia.

Gdzie odbędą się warsztaty i jaką będą miały formę?
Warsztaty będą webinarem (seminarium prowadzone za pomocą technologii webcast) i będą miały interaktywną formę (będziemy się widzieli i słyszeli).

Warsztaty będą prowadzone online, co znaczy, że każdy słuchacz będzie miał kontakt z prowadzącym.

Jak wziąć udział w warsztatach?
Napisz e-mail na adres: kontakt@think-make.pl w którym podasz swoje: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu kontaktowego oraz informację, że jesteś zainteresowana(y) wzięciem udziału w warsztatach. Jeśli potrzebujesz fakturę, również o tym koniecznie napisz.
Możesz skorzystać również z formularza kontaktowego (poniżej)

Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku 7.09.2020 do końca dnia. Liczba miejsc jest ograniczona

Jaki jest koszt udziału?
Koszt wzięcia udziału w warsztatach to 99 zł.

Osoba prowadząca:
Angelika Kowalczyk – prawniczka, autorka prac związanych z prawnymi aspektami ochrony zwierząt, a prywatnie ich wielka miłośniczka.

Jak to działa?
Zgłaszasz swój udział; 2. Otrzymujesz dane do zapłaty i uiszczasz ją we wskazanym terminie; 3. W środę (16.09) do godz. 15 dostajesz na wskazany adres e-mail link webinaru; 4. Tego samego dnia o godz. 18 spotykamy się na warsztatach i do godz. 21 prowadzimy intensywne prace i dyskusje nad przedmiotowym tematem.

Czy dostanę certyfikat?
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat na wskazany przez siebie adres e-mail. Można również zgłosić chęć otrzymania certyfikatu w wersji papierowej.

Zgłoszenia zawierające: imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu kontaktowego oraz ewentualne dane fakturowe (jeśli dotyczy) prosimy przesyłać na adres: kontakt@think-make.pl Zgłoszenia można dokonać również poprzez poniższy formularz kontaktowy:

 •  
Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*