Kurs: Pozwolenie na budowę 2021

Tm/ 7 lipca, 2021/ Kursy, Uncategorized/ 0 comments

Zapraszamy na specjalistyczne szkolenie: Pozwolenie na budowę 2021. Podczas niego dowiecie się Państwo w jaki sposób uzyskać pozwolenie na budowę w obecnym roku, jakie nastąpiły zmiany w niniejszym zakresie, oraz kiedy pozwolenie nie jest wymagane. Kurs prowadzi adwokat mec. Agnieszka Kolbuch-Wągiel specjalistka od prawa budowlanego. Zajęcia odbywają się online (MS Teams). Kurs jest certyfikowany, co pozwala wzbogacić swoje CV oraz nabyć praktyczne umiejętności w zakresie stosowania nowej procedury budowlanej.

Kiedy odbędą się warsztaty?
Czwartek – 29.07.2021 w godz. 19-21:30.

O czym będzie mowa?
– Kiedy pozwolenie na budowę a kiedy zgłoszenie?
– Procedura uzyskiwania pozwolenia na budowę.
– Prawne wymagania nowego projektu budowlanego.
– Zmiany w zakresie energooszczędności budynków.
– Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków w kontekście pozwolenia na budowę

Jaki jest koszt udziału?
Koszt wzięcia udziału w warsztatach to 129 zł.

Zgłoś swój udział:

  •  

Na zgłoszenia czekamy do środy 21 lipca 2021 do końca dnia – lub do wyczerpania miejsc. Liczba miejsc jest ograniczona.

Osoba prowadząca:
adw. Agnieszka Kolbuch-Wągiel – Doświadczony adwokat specjalizujący się w prawie nieruchomości i w postępowaniu cywilnym, w tym w postępowaniu egzekucyjnym. Absolwentka WPiA UJ. Członek Krakowskiej Izby Adwokackiej oraz mediator. W ramach dotychczasowej praktyki uczestniczyła w bieżącej obsłudze podmiotów gospodarczych z branży budowlanej, kolejowej i telekomunikacyjnej. Przeprowadzała audyty (due diligence) nieruchomości i podmiotów gospodarczych, a także przygotowywała i brała udział w licznych transakcjach dotyczących nieruchomości. Z powodzeniem reprezentowała interesy klientów w kilkudziesięciu postępowaniach sądowych dotyczących nieruchomości.

Jak to działa?
1. Zgłaszasz swój udział; 2. Otrzymujesz dane do zapłaty i uiszczasz ją we wskazanym terminie; 3. W czwartek (29.07) do godz. 15 dostajesz na wskazany adres e-mail link webinaru; 4. Tego samego dnia o godz. 19 spotykamy się na warsztatach i do godz. 21:30 prowadzimy intensywne prace i dyskusje nad przedmiotowym tematem.

Czy dostanę certyfikat?
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat na wskazany przez siebie adres e-mail. Można również zgłosić chęć otrzymania certyfikatu w wersji papierowej.

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*