Kurs: Praktyka powództwa windykacyjnego

Tm/ 13 maja, 2021/ Kursy/ 0 comments

Zapraszamy na certyfikowany kurs online pt. „Praktyka powództwa windykacyjnego”, który będzie prowadzony przez adwokat dr Annę Kanarek-Równicką.

Kiedy odbędzie się kurs?
Wtorek – 1.06.2021 w godz. 18-21.

O czym będzie mowa?
– Ochrona własności
– Istota roszczenia windykacyjnego
– Roszczenie windykacyjne a roszczenie posesoryjne
– Przedmiot roszczenia windykacyjnego
– Legitymacja czynna i bierna powództwa windykacyjnego
– Treść pozwu w sprawie z powództwa windykacyjnego
– Zarzuty strony pozwanej w procesie windykacyjnego

Jaki jest koszt udziału?
Koszt wzięcia udziału w kursie to 139 zł.

Jak wziąć udział w warsztatach?
Zgłoś się poprzez formularz:

  •  

Możesz również napisać wiadomość na adres: kontakt@think-make.pl w którym podasz swoje: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu kontaktowego oraz informację, że jesteś zainteresowana(y) wzięciem udziału w warsztatach. Jeśli potrzebujesz fakturę, również o tym koniecznie napisz.

Osoba prowadząca:
Dr Anna Kanarek-Równicka – adwokat, doktor nauk prawnych; specjalistka od prawa gospodarczego i cywilnego, nauczyciel akademicki.

Jak to działa?
1. Zgłaszasz swój udział; 2. Otrzymujesz dane do zapłaty i uiszczasz ją we wskazanym terminie; 3. We wtorek (1.06) do godz. 15 dostajesz na wskazany adres e-mail link webinaru; 4. Tego samego dnia o godz. 18 spotykamy się na warsztatach i do godz. 21 prowadzimy intensywne prace i dyskusje nad przedmiotowym tematem.

Czy dostanę certyfikat?
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat na wskazany przez siebie adres e-mail. Można również zgłosić chęć otrzymania certyfikatu w wersji papierowej.

Gdzie odbędą się warsztaty i jaką będą miały formę?
Warsztaty będą webinarem (seminarium prowadzone za pomocą technologii webcast) i będą miały interaktywną formę (będziemy się widzieli i słyszeli).

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*