Kurs: Prawa personelu medycznego

Tm/ 5 listopada, 2020/ Kursy, Uncategorized/ 0 comments

Zapraszamy wszystkich pracowników medycznych oraz związanych z pracą służby zdrowia, a także prawników zainteresowanych prawem medycznym na wyjątkowe kurs online dotyczący praw personelu medycznego. Zajęcia odbywają się online (MS Teams) i są prowadzone przez Dr Annę Rej-Kietla – prawnika oraz doktora nauk medycznych. Kurs jest certyfikowany, co pozwala wzbogacić swoje CV oraz nabyć praktyczne umiejętności, w szczególności w zakresie egzekwowania niniejszych praw.

Kiedy odbędą się warsztaty?
Poniedziałek – 23.11.2020 w godz. 18-21.

O czym będzie mowa?

  1. Pacjent nagrywający prace medyków- konsekwencje prawne.
  2. Prawne możliwości postępowania w przypadku agresji pacjentów.
  3. Medyk podlegający ochronie przewidzianej dla funkcjonariuszy publicznych.
  4. Proces prawny medyka – jak się przygotować?

Gdzie odbędą się warsztaty i jaką będą miały formę?
Warsztaty będą webinarem (seminarium prowadzone za pomocą technologii webcast) i będą miały interaktywną formę (będziemy się widzieli i słyszeli).

Warsztaty będą prowadzone online, co znaczy, że każdy słuchacz będzie miał kontakt z prowadzącym.

Jak wziąć udział w warsztatach?
Napisz e-mail na adres: kontakt@think-make.pl w którym podasz swoje: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu kontaktowego oraz informację, że jesteś zainteresowana(y) wzięciem udziału w warsztatach. Jeśli potrzebujesz fakturę, również o tym koniecznie napisz.
Możesz skorzystać również z formularza kontaktowego (poniżej)

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli 15 listopada 2020 do końca dnia – lub do wyczerpania miejsc. Liczba miejsc jest ograniczona.

Jaki jest koszt udziału?
Koszt wzięcia udziału w warsztatach to 129 zł.

Osoba prowadząca:
Anna Rej- Kietla – prawnik, doktor nauk medycznych w dziedzinie Zdrowie Publiczne. Ukończyła m.in. studia podyplomowe z zakresu prawa medycznego. Specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie medycznym zwłaszcza w obrębie jej zainteresowania są prawa pacjenta, prawa zawodów medycznych, odpowiedzialność prawna personelu medycznego. Wieloletni pracownik naukowo- dydaktyczny, szkoleniowiec, autorka licznych publikacji o tematyce prawno- medycznej, prelegent na wielu konferencjach o zasięgu lokalnym jak i międzynarodowym.

Jak to działa?
Zgłaszasz swój udział; 2. Otrzymujesz dane do zapłaty i uiszczasz ją we wskazanym terminie; 3. W poniedziałek (23.11) do godz. 15 dostajesz na wskazany adres e-mail link webinaru; 4. Tego samego dnia o godz. 18 spotykamy się na warsztatach i do godz. 21 prowadzimy intensywne prace i dyskusje nad przedmiotowym tematem.

Czy dostanę certyfikat?
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat na wskazany przez siebie adres e-mail. Można również zgłosić chęć otrzymania certyfikatu w wersji papierowej.

Zgłoszenia zawierające: imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu kontaktowego oraz ewentualne dane fakturowe (jeśli dotyczy) prosimy przesyłać na adres: kontakt@think-make.pl Zgłoszenia można dokonać również poprzez poniższy formularz kontaktowy:

  •  
Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*