Kurs: Prawne aspekty budowy domów jednorodzinnych

Tm/ 28 września, 2021/ Kursy/ 0 comments

Zapraszamy na specjalistyczne szkolenie: Prawne aspekty budowy domów jednorodzinnych. Podczas niego dowiecie się Państwo w jaki sposób uzyskać pozwolenie na budowę w obecnym roku, jakie nastąpiły zmiany w niniejszym zakresie, oraz kiedy pozwolenie nie jest wymagane. Kurs prowadzi adwokat mec. Agnieszka Kolbuch-Wągiel specjalistka od prawa budowlanego. Zajęcia odbywają się online (MS Teams). Kurs jest certyfikowany, co pozwala wzbogacić swoje CV oraz nabyć praktyczne umiejętności w zakresie stosowania nowej procedury budowlanej.

Kiedy odbędą się warsztaty?
Czwartek – 21.10.2021 w godz. 18-21.

O czym będzie mowa?
-Audyt stanu prawnego nieruchomości nabywanej pod budowę domu jednorodzinnego;
-Działka budowlana, działka zagrodowa, działka rolna a budowa domu jednorodzinnego;
-Warunki techniczne i norma WT 2021;
-Projekt budowlany;
-Pozwolenie na budowę – procedura;
-Zgłoszenie budowy – procedura;
-Umowa z wykonawcą;
-Zgłoszenie rozpoczęcia budowy i zgłoszenie zakończenia budowy – wymogi formalne;
-Obowiązki kierownika budowy;
-Cyfryzacja procesu budowlanego.

Jaki jest koszt udziału?
Koszt wzięcia udziału w warsztatach to 149 zł.

Zgłoś swój udział:

Możesz również napisać e-mail: kontakt@think-make.pl

Zgłaszając swój udział wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obsługi udziału w szkoleniu, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000). Dane niniejsze będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi Państwa zgłoszenia. Po zakończeniu jego realizacji zostaną usunięte.

Na zgłoszenia czekamy do czwartku 14 października 2021 do końca dnia – lub do wyczerpania miejsc. Liczba miejsc jest ograniczona.

Osoba prowadząca:
adw. Agnieszka Kolbuch-Wągiel – Doświadczony adwokat specjalizujący się w prawie nieruchomości i w postępowaniu cywilnym, w tym w postępowaniu egzekucyjnym. Absolwentka WPiA UJ. Członek Krakowskiej Izby Adwokackiej oraz mediator. W ramach dotychczasowej praktyki uczestniczyła w bieżącej obsłudze podmiotów gospodarczych z branży budowlanej, kolejowej i telekomunikacyjnej. Przeprowadzała audyty (due diligence) nieruchomości i podmiotów gospodarczych, a także przygotowywała i brała udział w licznych transakcjach dotyczących nieruchomości. Z powodzeniem reprezentowała interesy klientów w kilkudziesięciu postępowaniach sądowych dotyczących nieruchomości.

Jak to działa?
1. Zgłaszasz swój udział; 2. Otrzymujesz dane do zapłaty i uiszczasz ją we wskazanym terminie; 3. W czwartek (21.10) do godz. 15 dostajesz na wskazany adres e-mail link webinaru; 4. Tego samego dnia o godz. 18 spotykamy się na warsztatach i do godz. 21 prowadzimy intensywne prace i dyskusje nad przedmiotowym tematem.

Czy dostanę certyfikat?
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat na wskazany przez siebie adres e-mail. Można również zgłosić chęć otrzymania certyfikatu w wersji papierowej.

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*