Kurs: Prawne aspekty reklamy internetowej

Tm/ 26 stycznia, 2021/ Kursy/ 0 comments

Zapraszamy na certyfikowany kurs online pt. „Prawne aspekty reklamy internetowej”. Reklamy w Internecie, ich przygotowywanie i zamieszczanie wiąże się z koniecznością poznania prawnych aspektów funkcjonowania tej formy przekazu. Zapraszamy na szkolenie, które pozwoli Państwu poznać praktyczne aspekty “prawa reklamy” związanego z siecią internetową. Zajęcia odbywają się online (MS Teams) i są prowadzone przez specjalistę prawa reklamy radcę prawnego Dr. Michała Koszowskiego. Kurs jest certyfikowany, co pozwala wzbogacić swoje CV oraz nabyć praktyczne umiejętności.

Kiedy odbędzie się kurs?
Wtorek – 16.02.2021 w godz. 18-21.

O czym będzie mowa?
– Podstawowe pojęcia: reklama, promocja, sponsorowanie, informowanie o sponsorowaniu, sposoby emisji reklam w Internecie
– Przepisy ogólne i branżowe reklamy w Internecie
–  Reklama:
na portalach internetowych
w sieciach społecznościowych
VOD (usługa audiowizualna na żądanie)
–  Odpowiedzialność reklamodawcy i nadawcy; niezamówiona informacja handlowa (spam), reklamy naruszające przepisy

Jaki jest koszt udziału?
Koszt wzięcia udziału w warsztatach to 139 zł.

Jak wziąć udział w warsztatach?
Napisz e-mail na adres: kontakt@think-make.pl w którym podasz swoje: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu kontaktowego oraz informację, że jesteś zainteresowana(y) wzięciem udziału w warsztatach. Jeśli potrzebujesz fakturę, również o tym koniecznie napisz. Możesz skorzystać również z poniższego formularza.

  •  

Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku 8 lutego 2021 do końca dnia – lub do wyczerpania miejsc. Liczba miejsc jest ograniczona.

Osoba prowadząca:
r. pr. dr Michał Koszowski – Radca prawny, doktor nauk prawnych, wykładowca akademicki, szkoleniowiec. Specjalizuje się w prawie procesowym i gospodarczym oraz administracyjnej regulacji działalności gospodarczej.

Jak to działa?
1. Zgłaszasz swój udział; 2. Otrzymujesz dane do zapłaty i uiszczasz ją we wskazanym terminie; 3. We wtorek (16.02) do godz. 15 dostajesz na wskazany adres e-mail link webinaru; 4. Tego samego dnia o godz. 18:00 spotykamy się na warsztatach i do godz. 21 prowadzimy intensywne prace i dyskusje nad przedmiotowym tematem.

Czy dostanę certyfikat?
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat na wskazany przez siebie adres e-mail. Można również zgłosić chęć otrzymania certyfikatu w wersji papierowej.

Gdzie odbędą się warsztaty i jaką będą miały formę?
Warsztaty będą webinarem (seminarium prowadzone za pomocą technologii webcast) i będą miały interaktywną formę (będziemy się widzieli i słyszeli).

Warsztaty będą prowadzone online, co znaczy, że każdy słuchacz będzie miał kontakt z prowadzącym.

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*