Kurs: Prawo IT i umowy wdrożeniowe

Tm/ 26 maja, 2021/ Kursy/ 0 comments

Zapraszamy na certyfikowany kurs on-line pt. Prawo IT i umowy wdrożeniowe. Odbędzie się on we środę 2 czerwca 2021 r. będzie prowadzony przez specjalistę z zakresu prawa nowych technologii, radcę prawnego Karola Kozieła.

Kiedy odbędzie się kurs?
Środa – 2.06.2021 w godz. 19:00-21:30.

O czym będzie mowa?
W związku z koniecznością informatyzacji swoich usług, rozwojem sprzedaży online oraz koniecznością wdrażania coraz to nowych oprogramowani w codziennej pracy przedsiębiorcy – prawo umów IT oraz ustalanie zasad wdrożenia usług wdrożenia oprogramowania zaczyna stanowić codzienność zarówno dla przedsiębiorców jak i prawników. W niniejszym szkoleniu omówione zostaną

– Umowy wdrożeniowe na projekty informatyczne (zasady przygotowania umowy, najczęstsze problemy i błędy, przedmiot umowy, odbiory, prawa autorskie w umowach IT, rozwiązywanie umowy).
– Ogólne warunki umowy na usługi informatyczne.
– Gwarancje na usługi informatyczne. Zasady wyłączenia rękojmi z umowy.
– Poufność w zakresie współpracy technologicznej – zasady ochrony informacji, przetwarzanie danych osobowych w związku z realizacją umowy.
-Kary umowne – jak najlepiej zabezpieczyć terminowość wykonania usługi.
– Umowa utrzymaniowa jako kontynuacja współpracy z wykonawcą usług IT – na co zwrócić uwagę.

W ramach szkolenia zostaną przytoczone praktyczne przykłady, które pomogą m.in. odpowiedzieć na pytania:

– Jak najlepiej zdefiniować przedmiot umowy, żeby można było przeprowadzić odbiór wykonanych prac?

– Do kogo powinny należeć prawa autorskie do dedykowanego programowania?

– Kiedy można się zgodzić na wyłączenie rękojmi z tytułu wykonanych usług i stanowi to standard rynkowy?

Jaki jest koszt udziału?
Koszt wzięcia udziału w warsztatach to 149 zł.

Jak wziąć udział w warsztatach?
Napisz e-mail na adres: kontakt@think-make.pl w którym podasz swoje: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu kontaktowego oraz informację, że jesteś zainteresowana(y) wzięciem udziału w warsztatach. Jeśli potrzebujesz fakturę, również o tym koniecznie napisz.
Możesz skorzystać również z formularza kontaktowego.

  •  

Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku 31 maja 2021 do końca dnia – lub do wyczerpania miejsc. Liczba miejsc jest ograniczona.

Osoba prowadząca:

KAROL KOZIEŁ – Radca prawny. Wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie i Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu. Autor publikacji naukowych i popularnonaukowych z zakresu ochrony danych osobowych w tym „Komentarza do Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych”. Partner merytoryczny w toku prac nad kodeksem dobrych praktyk administratorów danych w branży rekrutacyjnej oraz ekspert programu LEX Ochrona Danych Osobowych.

Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji UJ, wiedzę pogłębiał podczas studiów podyplomowych Prawo Nowoczesnych Technologii (PAN) (2013) oraz Nowoczesne Usługi Biznesowe (UTH w Radomiu) (2014). Audytor wewnętrzny ISO 27001:2014 (bezpieczeństwo informacji). Ukończył programy zagraniczne Summer Law School on Intellectual Property Law (2013) oraz Summer Law School on Business Law (2014) organizowane przez University of Minho w Bradze (Portugalia).

Praktyk ochrony danych osobowych z 10 letnim doświadczeniem w korporacjach oraz kancelariach prawnych.

Jak to działa?
1. Zgłaszasz swój udział; 2. Otrzymujesz dane do zapłaty i uiszczasz ją we wskazanym terminie; 3. W środę (2.06) do godz. 15 dostajesz na wskazany adres e-mail link webinaru; 4. Tego samego dnia o godz. 19:00 spotykamy się na warsztatach i do godz. 21:30 prowadzimy intensywne prace i dyskusje nad przedmiotowym tematem.

Czy dostanę certyfikat?
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat na wskazany przez siebie adres e-mail. Można również zgłosić chęć otrzymania certyfikatu w wersji papierowej.

Gdzie odbędą się warsztaty i jaką będą miały formę?
Warsztaty będą webinarem (seminarium prowadzone za pomocą technologii webcast) i będą miały interaktywną formę (będziemy się widzieli i słyszeli).

Warsztaty będą prowadzone online, co znaczy, że każdy słuchacz będzie miał kontakt z prowadzącym.

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*