Kurs: Preludium 20. Metodyka przygotowania wniosku do NCN

Tm/ 19 lutego, 2021/ Kursy/ 0 comments

Zapraszamy na certyfikowany kurs online pt. „Preludium 20. Metodyka przygotowania wniosku do NCN”. Zajęcia odbywają się online (MS Teams) i są prowadzone przez specjalistę konstruowania wniosków do NCN oraz kierownika projektów Dr. Piotra Alexandrowicza. Kurs pozwala nabyć praktyczne umiejętności konstruowania wniosku do konkursu NCN – Preludium 20 ze szczególnym uwzględnieniem panelu HS.

Kiedy odbędzie się kurs?
Środa – 17.03.2021 w godz. 18-21.

O czym będzie mowa?
Szkolenie poświęcone będzie kompleksowemu przedstawieniu planowania projektu badawczego przeznaczonego do finansowania w ramach konkursu Narodowego Centrum Nauki Preludium 20, tj. konkursu, w którym kierownik projektu nie może mieć stopnia doktora. Spotkanie dedykowane jest w szczególności dla osób planujących składać wnioski z zakresu HS, a zwłaszcza z zakresu nauk prawnych (HS5). Szkolenie obejmie m.in. następujące kwestie:
– od pomysłu do wniosku – jak to zrobić?
– kryteria oceny wniosku
– na co zwrócić uwagę przy pisaniu?
– streszczenie, opis skrócony, opis rozszerzony, streszczenie popularno-naukowe – jak je pisać, czym się różnią, na co wpływają?
– inne elementy wniosku: opis dorobku, kosztorys, kwestionariusz etyczny, zarządzanie danymi – jak przygotować spójny wniosek?

Jaki jest koszt udziału?
Koszt wzięcia udziału w warsztatach to 139 zł.

Jak wziąć udział w warsztatach?
Napisz e-mail na adres: kontakt@think-make.pl w którym podasz swoje: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu kontaktowego oraz informację, że jesteś zainteresowana(y) wzięciem udziału w warsztatach. Jeśli potrzebujesz fakturę, również o tym koniecznie napisz. Możesz skorzystać również z poniższego formularza.

  •  

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli 7 marca 2021 do końca dnia – lub do wyczerpania miejsc. Liczba miejsc jest ograniczona.

Osoba prowadząca:
Piotr Alexandrowicz –
doktor nauk społecznych w dyscyplinie nauki prawne (UAM, 2019), absolwent prawa (UAM, 2015), teologii w ramach studiów międzykierunkowych (UAM, 2015) oraz prawa kanonicznego (UKSW, 2017), kierownik projektów naukowych finansowanych w ramach konkursów Diamentowy Grant (MNiSW) oraz Preludium i Sonatina (NCN), były pracownik Centrum Wsparcia Projektów UAM jako Koordynator Zespołu w Sekcji Operacyjnej, autor publikacji naukowych z zakresu historii prawa i prawa kanonicznego.

Jak to działa?
1. Zgłaszasz swój udział; 2. Otrzymujesz dane do zapłaty i uiszczasz ją we wskazanym terminie; 3. W środę (17.03) do godz. 15 dostajesz na wskazany adres e-mail link webinaru; 4. Tego samego dnia o godz. 18:00 spotykamy się na warsztatach i do godz. 21 prowadzimy intensywne prace i dyskusje nad przedmiotowym tematem.

Czy dostanę certyfikat?
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat na wskazany przez siebie adres e-mail. Można również zgłosić chęć otrzymania certyfikatu w wersji papierowej.

Gdzie odbędą się warsztaty i jaką będą miały formę?
Warsztaty będą webinarem (seminarium prowadzone za pomocą technologii webcast) i będą miały interaktywną formę (będziemy się widzieli i słyszeli).

Warsztaty będą prowadzone online, co znaczy, że każdy słuchacz będzie miał kontakt z prowadzącym.

Zapraszamy również do kontaktu pod adresem: kontakt@think-make.pl

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*