Kurs: Prosta spółka akcyjna – aspekty praktyczne i prawne

Tm/ 6 czerwca, 2021/ Kursy/ 0 comments

Zapraszamy na certyfikowany kurs online pt. „Prosta spółka akcyjna – aspekty praktyczne i prawne”. Do polskiego prawodawstwa od 1 lipca zostanie wprowadzona nowa forma pozwalająca na prowadzenie działalności gospodarczej – Prosta spółka akcyjna. Jest to zagadnienie, które rodzi wiele problemów praktycznych zarówno dla prawników zajmujących się spółkami prawa handlowego, jak i dla osób, które chciałyby podjąć działalność gospodarczą w tej formie. Specjalista od prawa handlowego – radca prawny mec. Michał Koralewski przeprowadzi Kursantów przez proces rejestracji oraz funkcjonowania PSA. Zajęcia odbywają się online (MS Teams).

Kiedy odbędzie się kurs?
Piątek – 25.06.2021 w godz. 18-21.

O czym będzie mowa?
– Przeznaczenie spółki
– Procedura założenia spółki
– Jak skonstruować umowę prostej spółki akcyjnej
– Prosta spółka akcyjna w organizacji
– Akcjonariusze ich prawa i obowiązki
– Organy i sposób zarządzania spółką
– Zakończenie bytu spółki
– Odpowiedzialność w spółce

Jaki jest koszt udziału?
Koszt wzięcia udziału w warsztatach to 139 zł.

Jak wziąć udział w warsztatach?
Napisz e-mail na adres: kontakt@think-make.pl w którym podasz swoje: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu kontaktowego oraz informację, że jesteś zainteresowana(y) wzięciem udziału w warsztatach. Jeśli potrzebujesz fakturę, również o tym koniecznie napisz. Możesz skorzystać również z poniższego formularza.

  •  

Na zgłoszenia czekamy do piątku 18 czerwca 2021 do końca dnia – lub do wyczerpania miejsc. Liczba miejsc jest ograniczona.

Osoba prowadząca:
mec. Michał Koralewski – radca prawny, od 2010 r. wspólnik zarządzający w Kancelarii Radców Prawnych LEGITUS s.c. w Gdańsku. Specjalizuje się w prawie cywilnym, handlowym i gospodarczym oraz prowadzeniu postępowań sądowych. Zasiada także w organach zarządzających i nadzorczych spółek kapitałowych oraz innych jednostek organizacyjnych. Autor licznych publikacji naukowych, w tym książek poświęconych w szczególności prawu cywilnemu, prawu handlowemu oraz działalności gospodarczej w Unii Europejskiej.

Jak to działa?
1. Zgłaszasz swój udział; 2. Otrzymujesz dane do zapłaty i uiszczasz ją we wskazanym terminie; 3. W piątek (25.06) do godz. 15 dostajesz na wskazany adres e-mail link webinaru; 4. Tego samego dnia o godz. 18:00 spotykamy się na warsztatach i do godz. 21 prowadzimy intensywne prace i dyskusje nad przedmiotowym tematem.

Czy dostanę certyfikat?
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat na wskazany przez siebie adres e-mail. Można również zgłosić chęć otrzymania certyfikatu w wersji papierowej.

Gdzie odbędą się warsztaty i jaką będą miały formę?
Warsztaty będą webinarem (seminarium prowadzone za pomocą technologii webcast) i będą miały interaktywną formę (będziemy się widzieli i słyszeli).

Warsztaty będą prowadzone online, co znaczy, że każdy słuchacz będzie miał kontakt z prowadzącym.

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*