Kurs: Przymusowa dematerializacja akcji

Tm/ 29 grudnia, 2020/ Kursy, Uncategorized/ 0 comments

W 2021 r. zostanie przeprowadzona przymusowa demetarializacja akcji spółek akcyjnych i spółek komandytowo-akcyjnych. Temat ten rodzi wiele kontrowersji i prowadzi do powstania wielu praktycznych problemów wśród przedsiębiorców. Zapraszamy wszystkie osoby, które są zainteresowane niniejszą tematyką na certyfikowany kurs prowadzony przez radcę prawnego Michała Koralewskiego – specjalistę od prawa handlowego, autora wielu praktycznych książek, kursów i komentarzy. Kurs pozwoli nie tylko na wzbogacenie swojego CV, ale także na nabycie praktycznych umiejętności.

Kiedy odbędzie się kurs?
piątek – 15.01.2021 w godz. 18-21.

O czym będzie mowa?
– Jak przeprowadzić przymusową dematerializację akcji
– W jaki sposób prowadzić rejestr akcjonariuszy
– Jak zarejestrować akcje w depozycie papierów wartościowych
– Prawa i obowiązki zarządu i akcjonariuszy w czasie dematerializacji akcji
– Funkcjonowanie spółki po dematerializacji akcji

Jaki jest koszt udziału?
Koszt wzięcia udziału w warsztatach to 129 zł.

Jak wziąć udział w warsztatach?
Napisz e-mail na adres: kontakt@think-make.pl w którym podasz swoje: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu kontaktowego oraz informację, że jesteś zainteresowana(y) wzięciem udziału w warsztatach. Jeśli potrzebujesz fakturę, również o tym koniecznie napisz.
Możesz skorzystać również z formularza kontaktowego (poniżej)

Na zgłoszenia czekamy do czwartku 7 stycznia 2021 do końca dnia – lub do wyczerpania miejsc. Liczba miejsc jest ograniczona.

  •  

Osoba prowadząca:
mec. Michał Koralewski – radca prawny, od 2010 r. wspólnik zarządzający w Kancelarii Radców Prawnych LEGITUS s.c. w Gdańsku. Specjalizuje się w prawie cywilnym, handlowym i gospodarczym oraz prowadzeniu postępowań sądowych. Zasiada także w organach zarządzających i nadzorczych spółek kapitałowych oraz innych jednostek organizacyjnych. Autor licznych publikacji naukowych, w tym książek poświęconych w szczególności prawu cywilnemu, prawu handlowemu oraz działalności gospodarczej w Unii Europejskiej.

Jak to działa?
1. Zgłaszasz swój udział; 2. Otrzymujesz dane do zapłaty i uiszczasz ją we wskazanym terminie; 3. W piątek (15.01) do godz. 15 dostajesz na wskazany adres e-mail link webinaru; 4. Tego samego dnia o godz. 18:00 spotykamy się na warsztatach i do godz. 21 prowadzimy intensywne prace i dyskusje nad przedmiotowym tematem.

Czy dostanę certyfikat?
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat na wskazany przez siebie adres e-mail. Można również zgłosić chęć otrzymania certyfikatu w wersji papierowej.

Gdzie odbędą się warsztaty i jaką będą miały formę?
Warsztaty będą webinarem (seminarium prowadzone za pomocą technologii webcast) i będą miały interaktywną formę (będziemy się widzieli i słyszeli).

Warsztaty będą prowadzone online, co znaczy, że każdy słuchacz będzie miał kontakt z prowadzącym.

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*