Kurs: Redagowanie odwołań od wyników egzaminów prawniczych

Tm/ 25 maja, 2021/ Kursy/ 0 comments

Wszystkich prawników, aplikantów i studentów zapraszamy na kurs pt. Redagowanie odwołań od wyników egzaminów prawniczych. Zajęcia odbywają się online (MS Teams) i są prowadzone przez Dr Katarzynę Myślińską (starszą asystentkę sędziego WSA w Krakowie oraz wykładowczynię Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego). Kurs jest certyfikowany, lecz ma przede wszystkim charakter praktyczny.

Kiedy odbędą się warsztaty?
Poniedziałek – 28.06.2021 w godz. 19:00-21:30.

O czym będzie mowa?
– Redagowanie odwołania od uchwały komisji egzaminacyjnej w sprawie egzaminów prawniczych (adwokackich, radcowskich, notarialnych, komorniczych).
– Podnoszenie i formułowanie zarzutów.
– Typy i rodzaje błędów i naruszeń.
– Redagowanie skargi od uchwały komisji II st. przy Ministrze Sprawiedliwości do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego.
– Wnoszenie skargi do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego.
– Wnoszenie skargi kasacyjnej do Naczelnego Sądu Administracyjnego.

Jaki jest koszt udziału?
Koszt wzięcia udziału w warsztatach to 129 zł.

Jak wziąć udział w warsztatach?
Napisz e-mail na adres: kontakt@think-make.pl w którym podasz swoje: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu kontaktowego oraz informację, że jesteś zainteresowana(y) wzięciem udziału w warsztatach. Jeśli potrzebujesz fakturę, również o tym koniecznie napisz.
Możesz skorzystać również z formularza kontaktowego.

  •  

Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku 21 czerwca 2021 do końca dnia – lub do wyczerpania miejsc. Liczba miejsc jest ograniczona.

Osoba prowadząca:
Dr Katarzyna Myślińska – stopień naukowy doktora nauk prawnych w dyscyplinie prawo, rozprawa doktorska pt. „Kształtowanie się procedury administracyjnej w Polsce w latach 1928 – 1960”, wykładowca prawa administracyjnego oraz prawa o postępowaniu przed sądami administracyjnymi na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie, starszy asystent sędziego w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Krakowie, wcześniej asystent sędziego w Naczelnym Sądzie Administracyjnym.

Jak to działa?
Zgłaszasz swój udział; 2. Otrzymujesz dane do zapłaty i uiszczasz ją we wskazanym terminie; 3. W poniedziałek (28.06) do godz. 15 dostajesz na wskazany adres e-mail link webinaru; 4. Tego samego dnia o godz. 19:00 spotykamy się na warsztatach i do godz. 21:30 prowadzimy intensywne prace i dyskusje nad przedmiotowym tematem.

Czy dostanę certyfikat?
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat na wskazany przez siebie adres e-mail. Można również zgłosić chęć otrzymania certyfikatu w wersji papierowej.

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*