Kurs: Spółki jako remedium na Polski Ład

Tm/ 23 listopada, 2021/ Kursy, Uncategorized/ 0 comments

Zapraszamy na certyfikowany kurs online pt. Spółki jako remedium na Polski Ład. To wydarzenie, które ma odpowiedzieć na pytanie w jaki sposób wykorzystać spółki prawa handlowego celem efektywnego prowadzenia działalności gospodarczej po zmianach wprowadzonych przez Polski Ład.

Kiedy odbędzie się kurs?
Środa – 1.12.2021 w godz. 18:00-21:00.

O czym będzie mowa?
– Zmiany wprowadzeniu działalności gospodarczej wprowadzone przez Polski Ład
– Rola spółek prawa handlowego w rzeczywistości Polskiego Ładu
– Zmiany, które zostaną wprowadzone w Polskim Ładzie względem
– Wykorzystanie spółek prawa handlowego celem optymalizacji prowadzonego biznesu
– Zakładanie i prowadzenie spółek w roku 2022

Jaki jest koszt udziału?
Koszt wzięcia udziału w kursie to 149 zł.

Jak wziąć udział w warsztatach?
Zgłoś się poprzez formularz:

Osoba prowadząca:
mec. Michał Koralewski – radca prawny, od 2010 r. wspólnik zarządzający w Kancelarii Radców Prawnych LEGITUS s.c. w Gdańsku. Specjalizuje się w prawie cywilnym, handlowym i gospodarczym oraz prowadzeniu postępowań sądowych. Zasiada także w organach zarządzających i nadzorczych spółek kapitałowych oraz innych jednostek organizacyjnych. Autor licznych publikacji naukowych, w tym książek poświęconych w szczególności prawu cywilnemu, prawu handlowemu oraz działalności gospodarczej w Unii Europejskiej.

Czy dostanę certyfikat?
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat na wskazany przez siebie adres e-mail. Można również zgłosić chęć otrzymania certyfikatu w wersji papierowej.

Gdzie odbędą się warsztaty i jaką będą miały formę?
Warsztaty będą webinarem (seminarium prowadzone za pomocą technologii webcast) i będą miały interaktywną formę (będziemy się widzieli i słyszeli).

Warsztaty będą prowadzone online, co znaczy, że każdy słuchacz będzie miał kontakt z prowadzącym.

Jak to działa?
1. Zgłaszasz swój udział; 2. Otrzymujesz dane do zapłaty i uiszczasz ją we wskazanym terminie; 3. W 1 grudnia do godz. 15 dostajesz na wskazany adres e-mail link webinaru; 4. Tego samego dnia o godz. 18:00 spotykamy się na warsztatach i do godz. 21 prowadzimy intensywne prace i dyskusje nad przedmiotowym tematem.

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*