Kurs: stypendia dla studentów i doktorantów

Tm/ 8 stycznia, 2021/ Kursy/ 0 comments

Jakie stypendia może zdobyć student a jakie doktorant? Co zrobić aby zostać stypendystą Ministra lub Rektora? Jakie wymagania trzeba spełnić? Jak postępować, aby otrzymać stypendium i jakie wykazać osiągnięcia? O tym wszystkim i jeszcze więcej podczas kursu pt. Stypendia dla studentów i doktorantów, który poprowadzi specjalistka ds. szkolnictwa wyższego p. Marta Handzlik- Rosuł. Kurs jest certyfikowany i odbędzie się w środę 20.01. w godz. 18-21.

Kiedy odbędą się warsztaty?
Środa – 20.01.2021 w godz. 18:00-21:00.

O czym będzie mowa?
1/ stypendia dla studentów
2/ stypendia dla doktorantów
3/ stypendia Ministra
4/ stypendia socjalne
5/ inne rodzaje stypendiów i finansowania
6/ co muszę zrobić, aby uzyskać stypendia i jakie osiągnięcia wykazać?

Osoba prowadząca:
Marta Handzlik- Rosuł – absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Specjalizuje się w prawie oświatowym, prawie szkolnictwa wyższego, prawie medycznym i prawie pracy. Jest praktykującym prawnikiem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i byłym pracownikiem Ministerstwa Edukacji Narodowej.  Jest autorką książki Finanse w oświacie. Prawo oświatowe w pytaniach i odpowiedziach, a także licznych artykułów, aktualności i komentarzy.

Jaki jest koszt udziału?
Koszt wzięcia udziału w warsztatach to 99 zł.

Na zgłoszenia czekamy do czwartku 14 stycznia 2021 do końca dnia – lub do wyczerpania miejsc. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zgłoś swój udział na adres: kontakt@think-make.pl lub korzystając z poniższego formularza:

NABÓR ZAKOŃCZONY

Jak to działa?
1. Zgłaszasz swój udział; 2. Otrzymujesz dane do zapłaty i uiszczasz ją we wskazanym terminie; 3. W środę (20.01) do godz. 15 dostajesz na wskazany adres e-mail link webinaru; 4. Tego samego dnia o godz. 18:00 spotykamy się na warsztatach i do godz. 21:00 prowadzimy intensywne prace i dyskusje nad przedmiotowym tematem.

Czy dostanę certyfikat?
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat na wskazany przez siebie adres e-mail. Można również zgłosić chęć otrzymania certyfikatu w wersji papierowej.

Masz pytania? Napisz: kontakt@think-make.pl

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*