Kurs: Szkoły doktorskie – przygotowanie do rekrutacji

Tm/ 11 czerwca, 2021/ Kursy/ 0 comments

Zapraszamy na certyfikowany kurs online pt. „Szkoły doktorskie – przygotowanie do rekrutacji”. Jest to wydarzenie, które przygotuje słuchaczy do praktycznego przejścia procedury rekrutacji do szkoły doktorskiej. Zajęcia odbywają się online (MS Teams) i są prowadzone przez specjalistkę prawa szkolnictwa wyższego Martę Handzlik- Rosuł.

Kiedy odbędą się warsztaty?
Wtorek – 22.06.2021 w godz. 18:30-21:30.

O czym będzie mowa?
1/ Zasady rekrutacji do szkół doktorskich
2/ Wymogi formalne podczas rekrutacji
3/ Rodzaje rekrutacji
4/ Jak przygotować się do aplikowania do szkoły doktorskiej
5/ Jak zwiększyć swoje szanse na sukces?
6/ Co, gdzie i jak publikować?
7/ Jak wyeksponować swój dorobek naukowy?
8/ Pozytywne przejście rekrutacji – krok po kroku
9/ Odmowa przyjęcia do szkoły doktorskiej i odwołanie od tej decyzji

Jaki jest koszt udziału?
Koszt wzięcia udziału w warsztatach to 99 zł.

Jak wziąć udział w warsztatach?
Napisz e-mail na adres: kontakt@think-make.pl w którym podasz swoje: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu kontaktowego oraz informację, że jesteś zainteresowana(y) wzięciem udziału w warsztatach. Jeśli potrzebujesz fakturę, również o tym koniecznie napisz. Możesz skorzystać również z poniższego formularza.

  •  

Na zgłoszenia czekamy do środy 16 czerwca 2021 do końca dnia – lub do wyczerpania miejsc. Liczba miejsc jest ograniczona.

Osoba prowadząca:
Marta Handzlik- Rosuł – absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Specjalizuje się w prawie oświatowym, prawie szkolnictwa wyższego, prawie medycznym i prawie pracy. Jest praktykującym prawnikiem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i byłym pracownikiem Ministerstwa Edukacji Narodowej.  Jest autorką książki Finanse w oświacie. Prawo oświatowe w pytaniach i odpowiedziach, a także licznych artykułów, aktualności i komentarzy.

Jak to działa?
1. Zgłaszasz swój udział; 2. Otrzymujesz dane do zapłaty i uiszczasz ją we wskazanym terminie; 3. We wtorek (22.06) do godz. 15 dostajesz na wskazany adres e-mail link webinaru; 4. Tego samego dnia o godz. 18:30 spotykamy się na warsztatach i do godz. 21:30 prowadzimy intensywne prace i dyskusje nad przedmiotowym tematem.

Czy dostanę certyfikat?
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat na wskazany przez siebie adres e-mail. Można również zgłosić chęć otrzymania certyfikatu w wersji papierowej.

Gdzie odbędą się warsztaty i jaką będą miały formę?
Warsztaty będą webinarem (seminarium prowadzone za pomocą technologii webcast) i będą miały interaktywną formę (będziemy się widzieli i słyszeli).

Warsztaty będą prowadzone online, co znaczy, że każdy słuchacz będzie miał kontakt z prowadzącym.

Masz pytania? Napisz: kontakt@think-make.pl

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*