Kurs: Umowa deweloperska – metodyka sporządzania i weryfikacji

Tm/ 22 kwietnia, 2021/ Kursy/ 0 comments

Zapraszamy na kurs online pt. „Kurs: Umowa deweloperska – metodyka sporządzania i weryfikacji”. Kurs jest certyfikowany, co pozwala wzbogacić swoje CV oraz nabyć praktyczne umiejętności jak sporządzić i dokonać sprawdzenia umowy deweloperskiej.

Kiedy odbędzie się kurs?
Czwartek – 13.05.2021 w godz. 18-21.

O czym będzie mowa?

  1. Charakter prawny umowy deweloperskiej,
  2. Przedmiot i strony umowy deweloperskiej,
  3. Treść umowy deweloperskiej,
  4. Umowa deweloperska a umowa przedwstępna i umowa rezerwacyjna – porównanie.

Jaki jest koszt udziału?
Koszt wzięcia udziału w kursie to 149 zł.

Jak wziąć udział w warsztatach?

Zgłoś się poprzez formularz:

  •  

Możesz również napisać wiadomość na adres: kontakt@think-make.pl w którym podasz swoje: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu kontaktowego oraz informację, że jesteś zainteresowana(y) wzięciem udziału w warsztatach. Jeśli potrzebujesz fakturę, również o tym koniecznie napisz.

Na zgłoszenia czekamy do środy 5 maja 2021 do końca dnia – lub do wyczerpania miejsc. Liczba miejsc jest ograniczona.

Osoba prowadząca:
adw. Agnieszka Kolbuch-Wągiel – Doświadczony adwokat specjalizujący się w prawie nieruchomości i w postępowaniu cywilnym, w tym w postępowaniu egzekucyjnym. Absolwentka WPiA UJ. Członek Krakowskiej Izby Adwokackiej oraz mediator. W ramach dotychczasowej praktyki uczestniczyła w bieżącej obsłudze podmiotów gospodarczych z branży budowlanej, kolejowej i telekomunikacyjnej. Przeprowadzała audyty (due diligence) nieruchomości i podmiotów gospodarczych, a także przygotowywała i brała udział w licznych transakcjach dotyczących nieruchomości. Z powodzeniem reprezentowała interesy klientów w kilkudziesięciu postępowaniach sądowych dotyczących nieruchomości.

Jak to działa?
1. Zgłaszasz swój udział; 2. Otrzymujesz dane do zapłaty i uiszczasz ją we wskazanym terminie; 3. W czwartek (13.05) do godz. 15 dostajesz na wskazany adres e-mail link webinaru; 4. Tego samego dnia o godz. 18 spotykamy się na warsztatach i do godz. 21 prowadzimy intensywne prace i dyskusje nad przedmiotowym tematem.

Czy dostanę certyfikat?
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat na wskazany przez siebie adres e-mail. Można również zgłosić chęć otrzymania certyfikatu w wersji papierowej.

Gdzie odbędą się warsztaty i jaką będą miały formę?
Warsztaty będą webinarem (seminarium prowadzone za pomocą technologii webcast) i będą miały interaktywną formę (będziemy się widzieli i słyszeli).

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*