Kurs: Upadłość konsumencka 2021

Tm/ 4 marca, 2021/ Kursy/ 0 comments

Zapraszamy na certyfikowany kurs online pt. „Upadłość konsumencka 2021”. Jest to wydarzenie, które przygotuje słuchaczy do praktycznego postępowania w sprawie upadłości konsumenckiej na podstawie przepisów z 2021 r.. Zajęcia odbywają się online (MS Teams) i są prowadzone przez radcę prawnego – Pawła Terpiłowskiego. Kurs jest certyfikowany, co pozwala wzbogacić swoje CV oraz nabyć praktyczne umiejętności.

Kiedy odbędzie się kurs?
Środa – 17.03.2021 w godz. 18:30-21:30.

O czym będzie mowa?

  1. Przesłanki ogłoszenia upadłości konsumenckiej
  2. Jak napisać wniosek o ogłoszenie upadłości
  3. Postępowanie przed sądem
  4. Postanowienie o ogłoszeniu upadłości
  5. Likwidacja majątku upadłego
  6. Plan spłaty wierzycieli
  7. Umorzenie zobowiązań upadłego

Jaki jest koszt udziału?
Koszt wzięcia udziału w warsztatach to 139 zł.

Na zgłoszenia czekamy do środy 10 marca 2021 do końca dnia – lub do wyczerpania miejsc. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zgłoś swój udział na adres: kontakt@think-make.pl lub korzystając z poniższego formularza:

  •  

Osoba prowadząca:
Paweł Terpiłowski – radca prawny, absolwent prawa na Uniwersytecie Łódzkim. Wiedzę prawniczą zdobywał w największych łódzkich kancelariach, a także w kancelariach rodzinnych. Zajmuje się doradztwem podatkowym w międzynarodowej grupie kapitałowej oraz świadczy usługi prawne w ramach własnej kancelarii. Specjalizuje się w umowach sprzedaży, sporach z instytucjami finansowymi, sporach reklamacyjnych.

Jak to działa?
1. Zgłaszasz swój udział; 2. Otrzymujesz dane do zapłaty i uiszczasz ją we wskazanym terminie; 3. W środę (17.03) do godz. 15 dostajesz na wskazany adres e-mail link webinaru; 4. Tego samego dnia o godz. 18:30 spotykamy się na warsztatach i do godz. 21:30 prowadzimy intensywne prace i dyskusje nad przedmiotowym tematem.

Czy dostanę certyfikat?
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat na wskazany przez siebie adres e-mail. Można również zgłosić chęć otrzymania certyfikatu w wersji papierowej.

Masz pytania? Napisz: kontakt@think-make.pl

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*