Kurs: Zatrudnianie cudzoziemców w 2021 roku – postępowanie w praktyce

Tm/ 9 kwietnia, 2021/ Kursy/ 0 comments

Zapraszamy na certyfikowany kurs online pt. „Zatrudnianie cudzoziemców w 2021 roku – postępowanie w praktyce”. Zajęcia odbędą się w środę 21 kwietnia – online (MS Teams) i będą przeprowadzone przez specjalistkę od zatrudnia cudzoziemców, doktora nauk prawnych, adwokat Annę Kanarek-Równicką. Kurs jest certyfikowany, co pozwala wzbogacić swoje CV oraz nabyć praktyczne umiejętności.

Kiedy odbędzie się kurs?
Środa – 21.04.2021 w godz. 18-21.

O czym będzie mowa?
– Zasady zatrudniania cudzoziemców na terytorium RP
– Podstawa prawna powierzenia cudzoziemcom wykonywania pracy na terytorium RP
– Procedura legalnego powierzenia pracy cudzoziemcom na terytorium RP
– Powierzenie cudzoziemcom wykonywania pracy na terytorium RP w okresie epidemii wirusa SARS-CoV-2
– Odpowiedzialność za nielegalne powierzenie cudzoziemcom wykonywania pracy na terytorium RP
– Zagadnienia praktyczne

Jaki jest koszt udziału?
Koszt wzięcia udziału w warsztatach to 139 zł.

Jak wziąć udział w warsztatach?
Napisz e-mail na adres: kontakt@think-make.pl w którym podasz swoje: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu kontaktowego oraz informację, że jesteś zainteresowana(y) wzięciem udziału w warsztatach. Jeśli potrzebujesz fakturę, również o tym koniecznie napisz. Możesz skorzystać również z poniższego formularza.

  •  

Na zgłoszenia czekamy do wtorku 13 kwietnia 2021 do końca dnia – lub do wyczerpania miejsc. Liczba miejsc jest ograniczona.

Osoba prowadząca:
Dr Anna Kanarek-Równicka – adwokat, doktor nauk prawnych; specjalistka od prawa gospodarczego i zatrudniania cudzoziemców na terytorium RP.

Jak to działa?
1. Zgłaszasz swój udział; 2. Otrzymujesz dane do zapłaty i uiszczasz ją we wskazanym terminie; 3. W środę (21.04) do godz. 15 dostajesz na wskazany adres e-mail link webinaru; 4. Tego samego dnia o godz. 18:00 spotykamy się na warsztatach i do godz. 21 prowadzimy intensywne prace i dyskusje nad przedmiotowym tematem.

Czy dostanę certyfikat?
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat na wskazany przez siebie adres e-mail. Można również zgłosić chęć otrzymania certyfikatu w wersji papierowej.

Gdzie odbędą się warsztaty i jaką będą miały formę?
Warsztaty będą webinarem (seminarium prowadzone za pomocą technologii webcast) i będą miały interaktywną formę (będziemy się widzieli i słyszeli).

Warsztaty będą prowadzone online, co znaczy, że każdy słuchacz będzie miał kontakt z prowadzącym.

Masz pytania? Napisz e-mail na adres: kontakt@think-make.pl

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*