Kurs: zmiany w podatkach w 2021 r.

Tm/ 9 grudnia, 2020/ Kursy, Uncategorized/ 0 comments

Nadchodzący Nowy Rok to wiele zmian w podatkach. Jeśli chcesz być na bieżąco ze zmianami w zakresie nowych regulacji, serdecznie zapraszamy na szkolenie: Zmiany w podatkach 2021 r. Kurs odbywa się 22 grudnia w godz. 18-21 i jest prowadzony przez radcę prawnego Pawła Terpiłowskiego – specjalistę od prawa podatkowego. Zajęcia odbywają się online (MS Teams). Kurs jest certyfikowany, co pozwala wzbogacić swoje CV oraz nabyć praktyczne umiejętności w zakresie stosowania przepisów podatkowych.

Kiedy odbędą się warsztaty?
Wtorek – 22.12.2020 w godz. 18-21.

O czym będzie mowa?
– Zmiany w VAT w 2020 r. – m.in. nowa matryca stawek, nowy JPK_V7, biała lista, pakiet quick fixes.
– Zmiany w VAT w 2021 r. – m.in. SLIM VAT, kasy fiskalne online, zmiany w procedurze TAX FREE.
– Zmiany w PIT/CIT – m.in. opodatkowanie spółek komandytowych, “estoński CIT”, ograniczenie ulgi abolicyjnej dla pracujących za granicą, zmiany w ryczałcie od przychodów ewidencjonowanych.

Gdzie odbędą się warsztaty i jaką będą miały formę?
Warsztaty będą webinarem (seminarium prowadzone za pomocą technologii webcast) i będą miały interaktywną formę (będziemy się widzieli i słyszeli).

Warsztaty będą prowadzone online, co znaczy, że każdy słuchacz będzie miał kontakt z prowadzącym.

Jak wziąć udział w warsztatach?
Napisz e-mail na adres: kontakt@think-make.pl w którym podasz swoje: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu kontaktowego oraz informację, że jesteś zainteresowana(y) wzięciem udziału w warsztatach. Jeśli potrzebujesz fakturę, również o tym koniecznie napisz.
Możesz skorzystać również z formularza kontaktowego (poniżej)

Na zgłoszenia czekamy do środy 16 grudnia 2020 do końca dnia – lub do wyczerpania miejsc. Liczba miejsc jest ograniczona.

Jaki jest koszt udziału?
Koszt wzięcia udziału w warsztatach to 99 zł.

  •  

Osoba prowadząca:
Paweł Terpiłowski – radca prawny, specjalizuje się w umowach sprzedaży i podatku VAT. Doradza przedsiębiorstwom od strony prawnej i podatkowej w zakresie obrotu gospodarczego, w tym obrotu międzynarodowego. Doświadczenie zawodowe zdobywał w kancelariach prawnych oraz w międzynarodowej korporacji świadczącej usługi BPO, gdzie zajmował stanowisko specjalisty ds. podatku od towarów i usług oraz zarządzał ryzykiem. Współautor publikacji „VAT w branży TSL” oraz wielu artykułów prawniczych i podatkowych publikowanych m.in. w Rzeczpospolita i Infor, szkoleniowiec z zakresu podatku VAT oraz prelegent w ramach Aula Polska.

Jak to działa?
1. Zgłaszasz swój udział; 2. Otrzymujesz dane do zapłaty i uiszczasz ją we wskazanym terminie; 3. We wtorek (22.12) do godz. 15 dostajesz na wskazany adres e-mail link webinaru; 4. Tego samego dnia o godz. 18 spotykamy się na warsztatach i do godz. 21 prowadzimy intensywne prace i dyskusje nad przedmiotowym tematem.

Czy dostanę certyfikat?
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat na wskazany przez siebie adres e-mail. Można również zgłosić chęć otrzymania certyfikatu w wersji papierowej.

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*