Mediacje w pracy – warsztaty

Tm/ 28 października, 2020/ Kursy, Uncategorized/ 0 comments

Warsztaty z mediacji – certyfikowany kurs online, który odbędzie się w piątek (13 listopada 2020). Naucz się rozwiązywać konflikty w miejscu pracy – zgodnie z prawem i najnowszymi technikami ich prowadzenia.

Konflikty są częstym problemem istniejącym nie tylko w przestrzeni prywatnej, ale także zawodowej. Ich umiejętne rozwiązanie może jednak przynieść wiele korzyści owocujących w przyszłości, nie tylko dla stron konfliktu, ale całego zespołu. Kurs Mediacje w pracy – warsztaty, jest skierowany do każdego, kto chce nauczyć się w profesjonalny sposób rozpoznawać i rozwiązywać konflikty w pracy i zdobyć wiedzę w zakresie komunikacji w pracy. Wiedza ta jest niezbędna dla przełożonych, menadżerów, działów HR, ale także dla każdego pracownika.

Kiedy odbędą się warsztaty?
Piątek – 13.11.2020 w godz. 18-21

O czym będzie mowa?

Podczas zajęć omówiona zostanie najważniejsza metoda rozwiązywania konfliktów, czyli mediacja, będąca niezbędnym narzędziem w pracy, ułatwiającym komunikację i scalającym zespół. Kodeks pracy zakłada bowiem, że pracodawca i pracownik powinni dążyć do polubownego rozwiązania sporu ze stosunku pracy, zatem mediacja wpisuje się w ten postulat.

Program zajęć.

  1. Mediacja w prawie pracy. Omówienie pochodzenia mediacji i jej zasad. Analiza przepisów prawnych dotyczących mediacji. Zasady konstruowania ugód. Mediacje a proces sądowy – najistotniejsze różnice.
  2. Psychologiczne aspekty mediacji. Typologia konfliktów. Budowanie pytań otwartych i znaczenie aktywnego słuchania. Wpływ mediacji na utrzymanie i rozwijanie relacji pracowniczych.
  3. Praktyczne warsztaty mediacji pracowniczych dla każdego – ćwiczenia w grupach i analiza przypadków z użyciem narzędzi on-line.

W trakcie kursu zostaną przedstawione zarówno teoretyczne aspekty mediacji i analiza przepisów prawnych, jak również przeprowadzonych zostanie wiele ćwiczeń, rozwijających wachlarz umiejętności komunikacyjnych niezbędnych w pracy.

Jaki jest koszt udziału?
Koszt wzięcia udziału w warsztatach to 99 zł.

Jak wziąć udział w warsztatach?
Napisz e-mail na adres: kontakt@think-make.pl w którym podasz swoje: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu kontaktowego oraz informację, że jesteś zainteresowana(y) wzięciem udziału w warsztatach. Jeśli potrzebujesz fakturę, również o tym koniecznie napisz.
Możesz skorzystać również z formularza kontaktowego

  •  

Na zgłoszenia czekamy do czwartku 5 listopada do końca dnia. Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń

Gdzie odbędą się warsztaty i jaką będą miały formę?
Warsztaty będą webinarem (seminarium prowadzone za pomocą technologii webcast) i będą miały interaktywną formę (będziemy się widzieli i słyszeli).

Warsztaty będą prowadzone online, co znaczy, że każdy słuchacz będzie miał kontakt z prowadzącym – będzie można zadawać pytania.

Prowadząca:
Karolina Czapska-Małecka, prawniczka specjalizująca się w prawie pracy, mediatorka w sprawach pracowniczych, trenerka.

Założycielka i właścicielka firmy ProLaboria (https://prolaboria.pl). W ramach firmy oferuje doradztwo prawne i prowadzi szkolenia otwarte i zamknięte z zakresu prawa pracy. Doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuje się w prawie pracy, w szczególności w sprawach z zakresu mobbingu i dyskryminacji, ochrony zdrowia psychicznego, godności i prywatności w pracy, mediacji.

Uczy studentów na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Prowadzi autorskie zajęcia z zakresu prawa pracy i psychologii pracy na Uniwersytecie Otwartym Uniwersytetu Warszawskiego. Autorka wielu publikacji naukowych i prelegentka na konferencjach polskich i międzynarodowych.

Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego w ramach Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych i Społecznych (MISH). Równolegle ukończyła również psychologię na Wydziale Psychologii w ramach MISH.

Jak to działa?
1. Zgłaszasz swój udział; 2. Otrzymujesz dane do zapłaty i uiszczasz ją we wskazanym terminie; 3. W piątek (13.11) do godz. 15 dostajesz na wskazany adres e-mail link webinaru; 4. Tego samego dnia o godz. 18 spotykamy się na warsztatach i do godz. 21 prowadzimy intensywne prace i dyskusje nad przedmiotowym tematem.

Czy dostanę certyfikat?
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat na wskazany przez siebie adres e-mail. Można również zgłosić chęć otrzymania certyfikatu w wersji papierowej.

Zgłoszenia zawierające: imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu kontaktowego oraz ewentualne dane fakturowe (jeśli dotyczy) prosimy przesyłać na adres: kontakt@think-make.pl Zgłoszenia można dokonać również poprzez poniższy formularz kontaktowy:
REJESTRACJA ZAMKNIĘTA

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*