Newsletter przed egzaminem prawniczym

Tm/ 14 lutego, 2023/ Uncategorized/ 0 comments

Wiedza, ale także umiejętność jej odpowiedniego zastosowania oraz wykorzystania właściwych schematów – to klucz do zdania egzaminu zawodowego. Przygotowujemy dla Państwa newsletter przed prawniczymi egzaminami zawodowymi. Zapisując się na listę subskrybentów będziecie Państwo otrzymywać informacje o najważniejszych kwestiach związanych z przygotowaniem do egzaminów.

Dlaczego warto?
Od lat przygotowujemy prawników do zdania egzaminów zawodowych związanych z uzyskaniem uprawnień adwokata/ radcy prawnego/ notariusza/ komornika. Posiadamy unikalną na rynku wiedzę, którą chcemy się z Państwem podzielić.

Wynika ona nie tylko z tego, że uczymy prawników jak zdać egzamin, ale także przygotowujemy odwołania od prawniczych egzaminów zawodowych. W związku z tym analizujemy setki ocen i recenzji sformułowanych w związku z egzaminami prawniczymi. W ubiegłym roku uznano ponad 85% naszych odwołań.

Nie jesteśmy teoretykami, lecz praktykami tego, jak zdać prawniczy egzamin zawodowy. Chcemy Państwu w tym pomóc. Serdecznie zapraszamy do dołączenia do naszego newslettera – to nic nie kosztuje!

Co znajdziesz w newsletterze?
-Regularną dawkę wiedzy.
-Przydatne materiały.
-Informacje o tym, na co zwrócić uwagę zdając egzamin.
-Wiadomości o kursach przygotowujących do zdania egzaminu zawodowego, szkoleniach i rabatach na nie.
-Możliwość zadawania pytań oraz Q&A.
-Dowiesz się wszystkiego, o co chcesz zapytać.

 

  •  
Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*