OKN: Rzeczywistość postpandemiczna. Paradygmaty zmiany

Tm/ 11 czerwca, 2021/ Konferencje naukowe/ 0 comments

Zapraszamy na Ogólnopolską Konferencję Naukową pt. „Rzeczywistość postpandemiczna. Paradygmaty zmiany”. Chcemy skłonić młodych naukowców do podjęcia refleksji nad aspektami zmian rzeczywistości w kontekście pandemii koronawirusa i rzeczywistości postpandemicznej.

Konferencja odbędzie się w trybie online za pomocą platformy MS Teams. Zostanie przeprowadzona w poniedziałek 28 czerwca w godz. 9-17. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat imienny (online – wraz z wdrożonym systemem weryfikacji) a także w razie potrzeby certyfikat w formie papierowej (wysłany pocztą).

Nabór abstraktów trwa do wtorku 22.06.2021 do końca dnia.

Na zgłoszenia czekamy pod adresem: kontakt@think-make.pl

Zgłoszenie powinno zawierać: imię, nazwisko, tytuł/ stopień zawodowy/ naukowy tytuł wystąpienia, afiliacje, abstrakt do 1200 znaków ze spacjami.

Proponujemy następujące obszary wystąpień (są to tylko propozycje – jesteśmy otwarci na inne zagadnienia)

  • Prawo
  • Społeczeństwo
  • Polityka
  • Medycyna
  • Nauka i edukacja
  • Praca i ubezpieczenia społeczne

Udział w konferencji można zaliczyć do swojego dorobku naukowego co pozwoli na ubieganie się o stypendia i świadczenia.

Koszt udziału w konferencji to 99 zł.
Płatne dopiero po merytorycznej kwalifikacji kandydata do wystąpienia. Kwalifikacja nastąpić powinna najpóźniej w środę 23 czerwca do końca dnia.
W przypadku referatów wieloautorskich opłata jest uiszczana za każdego z prelegentów.

Możliwe jest samo wystąpienie (widzimy się za pomocą kamer internetowych) lub także wystąpienie wraz z prezentacją multimedialną.

Udział bierny jest bezpłatny i niecertyfikowany – konferencja będzie transmitowana na facebooku wydawnictwa. Nie trzeba zgłaszać chęci uczestnictwa.

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji pod adresem: kontakt@think-make.pl

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*