Pisanie prac naukowych po angielsku

Tm/ 27 listopada, 2020/ Kursy, Uncategorized/ 0 comments

Zapraszamy na certyfikowany kurs online “Pisanie prac naukowych po angielsku”. Jest to wydarzenie, które przygotuje Państwa do sprawnego pisania naukowego (zarówno prac dyplomowych, zaliczeniowych jak i artykułów naukowych) w języku angielskim. Zajęcia odbywają się online (MS Teams) i są prowadzone przez Kamilę Żyłkę – lektorkę języka angielskiego z przygotowaniem pedagogicznym. Kurs jest certyfikowany, co pozwala wzbogacić swoje CV oraz nabyć praktyczne umiejętności.

Kiedy odbędzie się kurs?
Środa – 9.12.2020 w godz. 18-21.

O czym będzie mowa?
Abstrakt w języku angielskim – jak to napisać?
Tworzenie słów kluczowych
Rodzaje artykułów naukowych oraz metodyka ich pisania (np. recenzja, artykuł przeglądowy itp.)
Struktura artykułu naukowego w języku angielskim
Techniki pisania artykułu w języku angielskim
Słownictwo i niezbędne wyrażenia do pisania pracy naukowej w języku angielskim
Tworzenie przypisów i ich rodzaje
Tworzenie bibliografii.

Gdzie odbędą się warsztaty i jaką będą miały formę?
Warsztaty będą webinarem (seminarium prowadzone za pomocą technologii webcast) i będą miały interaktywną formę (będziemy się widzieli i słyszeli).

Warsztaty będą prowadzone online, co znaczy, że każdy słuchacz będzie miał kontakt z prowadzącym.

Jak wziąć udział w warsztatach?
Napisz e-mail na adres: kontakt@think-make.pl w którym podasz swoje: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu kontaktowego oraz informację, że jesteś zainteresowana(y) wzięciem udziału w warsztatach. Jeśli potrzebujesz fakturę, również o tym koniecznie napisz.
Możesz skorzystać również z formularza kontaktowego (poniżej)

Na zgłoszenia czekamy do środy 2 grudnia 2020 do końca dnia – lub do wyczerpania miejsc. Liczba miejsc jest ograniczona.

Jaki jest koszt udziału?
Koszt wzięcia udziału w kursie to 99 zł.

Osoba prowadząca:
Kamila Żyłka – lektor języka angielskiego z przygotowaniem pedagogicznym. Absolwentka Akademii Jana Długosza w Częstochowie.

Od 2012 roku prowadzi kursy jak i szkolenia na różnych etapach zaawansowania językowego . Autorka programów zajęć dla wydawnictw naukowych. Współpracuje z wieloma szkołami jak i tworzy autorskie kursy i materiały szkoleniowe. Entuzjastka zajęć językowych opartych na nowoczesnych technologiach jak i  kształtowaniu przede wszystkim praktycznych umiejętności komunikacji.

Jak to działa?
Zgłaszasz swój udział; 2. Otrzymujesz dane do zapłaty i uiszczasz ją we wskazanym terminie; 3. W środę (9.12) do godz. 15 dostajesz na wskazany adres e-mail link webinaru; 4. Tego samego dnia o godz. 18 spotykamy się na warsztatach i do godz. 21 prowadzimy intensywne prace i dyskusje nad przedmiotowym tematem.

Czy dostanę certyfikat?
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat na wskazany przez siebie adres e-mail. Można również zgłosić chęć otrzymania certyfikatu w wersji papierowej.

Zgłoszenia zawierające: imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu kontaktowego oraz ewentualne dane fakturowe (jeśli dotyczy) prosimy przesyłać na adres: kontakt@think-make.pl Zgłoszenia można dokonać również poprzez poniższy formularz kontaktowy:

  •  
Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*