#Powtórka z Karnego

Tm/ 13 stycznia, 2021/ Kursy/ 0 comments

Sesja zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią egzamin z prawa karnego. Jak zdać ten trudny egzamin oraz jak się do niego przygotować? To nic trudnego! Zapraszamy na zajęcia #Powtórka z Karnego, które odbędą się 25.01.2021 w godz. 18-21.

#Powtórka z Karnego to zajęcia dla studentów i aplikantów, które będzie prowadził dla Państwa Dr Arkadiusz Tomczyk – prawnik i specjalista od prawa karnego i procedury karnej.

Podczas zajęć zostaną omówione wszystkie najważniejsze instytucje prawa karnego materialnego, które są niezbędne do zdania egzaminu z prawa karnego. Ponadto prowadzący wskaże na wyjątki, reguły i wszystkie najważniejsze kwestie, niezbędne sprawy, które są potrzebne do zdania egzaminu.

Kiedy odbędą się warsztaty?
Poniedziałek – 25.01.2021 w godz. 18-21.

Jaki jest koszt udziału?
Koszt wzięcia udziału w warsztatach to 99 zł.

Jak wziąć udział w warsztatach?
Napisz e-mail na adres: kontakt@think-make.pl w którym podasz swoje: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu kontaktowego oraz informację, że jesteś zainteresowana(y) wzięciem udziału w warsztatach. Jeśli potrzebujesz fakturę, również o tym koniecznie napisz.
Możesz skorzystać również z formularza kontaktowego (poniżej)

Na zgłoszenia czekamy do wtorku 19 stycznia 2021 do końca dnia. Liczba miejsc jest ograniczona

  •  

Dr Arkadiusz Tomczyk – doktor nauk prawnych, absolwent Wydziału Prawa i Administracji, Wydziału Nauk Ekonomicznych i Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, autor publikacji dotyczących problematyki broni palnej, związanych z nią wykroczeń oraz prawa łowieckiego. Stopień naukowy doktora nauk prawnych uzyskał w 2019 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Wśród zainteresowań naukowych wyróżnić można prawo karne materialne, ze szczególnym uwzględnieniem przestępstw przeciwko życiu, zdrowiu i mieniu.

Gdzie odbędą się warsztaty i jaką będą miały formę?
Warsztaty będą webinarem (seminarium prowadzone za pomocą technologii webcast) i będą miały interaktywną formę (będziemy się widzieli i słyszeli).

Warsztaty będą prowadzone online, co znaczy, że każdy słuchacz będzie miał kontakt z prowadzącym.

Jak to działa?
1. Zgłaszasz swój udział; 2. Otrzymujesz dane do zapłaty i uiszczasz ją we wskazanym terminie; 3. W poniedziałek (25.01) do godz. 15 dostajesz na wskazany adres e-mail link webinaru; 4. Tego samego dnia o godz. 18 spotykamy się na warsztatach i do godz. 21 prowadzimy intensywne prace i dyskusje nad przedmiotowym tematem.

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*