Prawo budowlane 2021 – jak budować po Nowym Roku?

Tm/ 22 grudnia, 2020/ Kursy, Uncategorized/ 0 comments

W Nowym Roku czeka na nas wiele zmian w prawie budowlanym, które zmienią procedurę ubiegania się o pozwolenie na budowę a także zmienią kwestię dotyczącą prowadzenia samej budowy. Dlatego też zapraszamy Państwa na specjalistyczne szkolenie: Prawo budowlane 2021 – jak wybudować dom po Nowym Roku, praktyczne określenie procedury, wskazanie na zmiany w prawie. Kurs odbędzie się 12 stycznia w godz. 18-21 i jest prowadzony przez mec. Ewę Piwowarską – radcę prawnego, specjalistkę od prawa budowlanego. Zajęcia odbywają się online (MS Teams). Kurs jest certyfikowany, co pozwala wzbogacić swoje CV oraz nabyć praktyczne umiejętności w zakresie stosowania nowej procedury budowlanej.

Kiedy odbędą się warsztaty?
Wtorek – 12.01.2021 w godz. 18-21.

O czym będzie mowa?
– Pozwolenie na budowę czy zgłoszenie?
– “Nowy” projekt budowlany.
– Energooszczędny dom czyli zmiany w warunkach technicznych od 1 stycznia 2021 roku.

Gdzie odbędą się warsztaty i jaką będą miały formę?
Warsztaty będą webinarem (seminarium prowadzone za pomocą technologii webcast) i będą miały interaktywną formę (będziemy się widzieli i słyszeli).

Warsztaty będą prowadzone online, co znaczy, że każdy słuchacz będzie miał kontakt z prowadzącym.

Jak wziąć udział w warsztatach?
Napisz e-mail na adres: kontakt@think-make.pl w którym podasz swoje: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu kontaktowego oraz informację, że jesteś zainteresowana(y) wzięciem udziału w warsztatach. Jeśli potrzebujesz fakturę, również o tym koniecznie napisz.
Możesz skorzystać również z formularza kontaktowego (poniżej)

Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku 4 stycznia 2021 do końca dnia – lub do wyczerpania miejsc. Liczba miejsc jest ograniczona.

Jaki jest koszt udziału?
Koszt wzięcia udziału w warsztatach to 99 zł.

  •  

Osoba prowadząca:
Ewa Piwowarska – radca prawny. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z postępowaniem administracyjnym oraz prawem budowlanym. Doświadczony pracownik organu nadzoru budowlanego.

Jak to działa?
1. Zgłaszasz swój udział; 2. Otrzymujesz dane do zapłaty i uiszczasz ją we wskazanym terminie; 3. We wtorek (12.01) do godz. 15 dostajesz na wskazany adres e-mail link webinaru; 4. Tego samego dnia o godz. 18 spotykamy się na warsztatach i do godz. 21 prowadzimy intensywne prace i dyskusje nad przedmiotowym tematem.

Czy dostanę certyfikat?
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat na wskazany przez siebie adres e-mail. Można również zgłosić chęć otrzymania certyfikatu w wersji papierowej.

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*