Prawo IT: Redagowanie i prawna obsługa dokumentacji w projektach IT

Tm/ 19 listopada, 2021/ Kursy/ 0 comments

Zapraszamy na certyfikowany kurs online pt. Redagowanie i prawna obsługa dokumentacji w projektach IT. To wydarzenie wskaże kursantom metodykę tworzenia dokumentacji w projektach IT oraz prawnej obsługi tej dokumentacji. Kurs jest certyfikowany.

Kiedy odbędzie się kurs?
Czwartek – 25.11.2021 w godz. 18:00-21:00.

O czym będzie mowa?

  • Dokumentacja analizy projektu
  • Dokumentacja wyceny
  • Dobór dokumentacji i umów do modelu projektu IT
  • Składniki dokumentacji
  • Umowy o wykonanie projektu IT, przedwdrożeniowa, o programowanie, wdrożeniowa, utrzymaniowa
  • Umowy Licencyjne
  • Regulaminy w projektach IT
  • Formy zawierania umów i przechowywania dokumentacji

Jaki jest koszt udziału?
Koszt wzięcia udziału w kursie to 149 zł.

Jak wziąć udział w warsztatach?
Zgłoś się poprzez formularz:

Jak to działa?
1. Zgłaszasz swój udział; 2. Otrzymujesz dane do zapłaty i uiszczasz ją we wskazanym terminie; 3. W czwartek (25.11) do godz. 15 dostajesz na wskazany adres e-mail link webinaru; 4. Tego samego dnia o godz. 18 spotykamy się na warsztatach i do godz. 21 prowadzimy intensywne prace i dyskusje nad przedmiotowym tematem.

Osoba prowadząca:
KAROL KOZIEŁ
– Radca prawny. Wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie i Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu. Autor publikacji naukowych i popularnonaukowych z zakresu ochrony danych osobowych w tym „Komentarza do Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych”. Partner merytoryczny w toku prac nad kodeksem dobrych praktyk administratorów danych w branży rekrutacyjnej oraz ekspert programu LEX Ochrona Danych Osobowych.

Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji UJ, wiedzę pogłębiał podczas studiów podyplomowych Prawo Nowoczesnych Technologii (PAN) (2013) oraz Nowoczesne Usługi Biznesowe (UTH w Radomiu) (2014). Audytor wewnętrzny ISO 27001:2014 (bezpieczeństwo informacji). Ukończył programy zagraniczne Summer Law School on Intellectual Property Law (2013) oraz Summer Law School on Business Law (2014) organizowane przez University of Minho w Bradze (Portugalia).

Praktyk ochrony danych osobowych z 10 letnim doświadczeniem w korporacjach oraz kancelariach prawnych.

Czy dostanę certyfikat?
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat na wskazany przez siebie adres e-mail. Można również zgłosić chęć otrzymania certyfikatu w wersji papierowej.

Gdzie odbędą się warsztaty i jaką będą miały formę?
Warsztaty będą webinarem (seminarium prowadzone za pomocą technologii webcast) i będą miały interaktywną formę (będziemy się widzieli i słyszeli).

Warsztaty będą prowadzone online, co znaczy, że każdy słuchacz będzie miał kontakt z prowadzącym.

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*