Program współpracy AMBASADORSKIEJ

Tm/ 22 sierpnia, 2017/ Uncategorized/ 0 comments

Dołącz do naszego zespołu, abyśmy mogli tworzyć jeszcze lepsze książki, treści, szkolenia i narzędzia dla studentów oraz pracowników naukowych!

Program współpracy ambasadorskiej jest zorganizowany po to, aby stworzyć platformę wymiany i współpracy między ambitnymi studentami z ośrodków akademickich na terenie całej Polski, a naszym wydawnictwem. Dzięki takiej współpracy będziesz mógł rozwijać swoje pasje i umiejętności, pozyskać niezbędną wiedzę i kontakty, a także skorzystać z atrakcyjnych warunków ambasadorskich.

Poszukujemy osób, które traktują studia jako szansę na rozwój – zarówno w zakresie wiedzy związanej z tokiem studiów, jak i tzw. kompetencji miękkich – które coraz częściej są brane pod uwagę w procesie rekrutacji i postrzegane są przez pracodawców priorytetowo. Jeśli zatem chcesz nabyć nowe umiejętności i wiedzę, pozyskać dodatkowe kontakty, a jednocześnie zwrócić na siebie uwagę przyszłych pracodawców – dołącz do nas jako ambasador wydawnictwa na Twojej Uczelni!

Jako ambasador będziesz miał szansę:

  • współpracować z organizacjami studenckimi i kadrą naukową na Twojej uczelni,
  • zdobyć doświadczenie w przygotowywaniu i realizacji samodzielnych projektów,
  • promować swój wydział,
  • mieć realny wpływ na planowane publikacje naukowe i szkolenia,
  • poznasz tryb wydawania publikacji naukowych oraz związane z tym procedury,
  • będziesz mógł zaangażować się w tworzenie strategii marketingowej i informacyjnej wydawnictwa,
  • poznasz działalność organizacyjną wydawnictwa, a także będziesz miał szanse organizować promocje inicjatyw wydawniczych na swojej macierzystej uczelni,
  • będziesz miał szansę nauczyć się pisać profesjonalne artykuły, moderować panele dyskusyjne, prowadzić rozmowy z ważnymi przedstawicielami nauki,
  • uzyskasz dostęp do materiałów własnych wydawnictwa,
  • będziesz mógł skorzystać z preferencyjnych form zakupu książek (rabaty nawet do 40%) oraz brać udział w szkoleniach prowadzonych przez najlepszych wykładowców.

Poszukujemy głównie studentów wydziałów prawa, nauk społecznych i humanistycznych, nie wykluczamy jednak współpracy także w zakresie innych dziedzin nauki!

Jak zostać ambasadorem?

Wyślij swoje krótkie CV wraz z informacją na którym roku studiów jesteś, jaki wydział i uczelnie chcesz reprezentować.

Na zgłoszenia czekamy pod adresem: kontakt@think-make.pl

Aplikuj i zacznij niesamowitą przygodę w zdobywaniu doświadczenia na rynku nauki i publikacji naukowych!

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*