Rekiny nauki – jak mówić o nauce żeby być słuchanym?

Tm/ 7 maja, 2020/ Uncategorized/ 0 comments

Zastanawiasz się w jaki sposób ciekawie występować podczas konferencji naukowych? Jak zainteresować słuchacza swoim wystąpieniem? Co zrobić, aby prezentacja była ciekawa? Jak wzbudzić zachwyt podczas wystąpienia przed komisją dyplomową lub na obronie doktoratu? Jak udzielić wywiadu, aby był interesujący? Jak napisać artykuł popularnonaukowy? W jaki sposób mówić o nauce?

Zapraszamy na warsztaty pt. Rekiny nauki – jak mówić o nauce żeby być słuchanym. Podczas nich nabędziesz wiedzę i kwalifikację, które pomogą Ci sprawnie komunikować się nie tylko w środowisku naukowym, ale także poza nim. Zdobędziesz umiejętności oratorskie, które sprawią, że nie tylko będziesz interesującym (dla innych naukowców, osób niezwiązanych z nauką, mediów) mówcą, ale także sprawnym interlokutorem.

Serdecznie zapraszamy na te niezwykłe warsztaty!

Kiedy odbędą się warsztaty?
Czwartek – 28.05.2020 w godz. 18-21.

Gdzie odbędą się warsztaty i jaką będą miały formę?
Warsztaty będą webinarem (seminarium prowadzone za pomocą technologii webcast) i będą miały interaktywną formę (będziemy się widzieli i słyszeli).

Warsztaty będą prowadzone online, co znaczy, że każdy słuchacz będzie miał kontakt z prowadzącym.

O czym będzie mowa?

 1. Po co promować naukę?
 2. Jak przedstawiać rezultaty swoich badań?
 3. Gdzie promować swoje badania?
 4. Jak popularyzować naukę w mediach?
 5. Jak napisać ciekawy artykuł popularnonaukowy?
 6. Jak stworzyć interesującą prezentację multimedialną – na konferencję naukową?
 7. Co zrobić, aby dobrze wypaść w roli mówcy?
 8. Jak zaprezentować się przed komisją egzaminacyjną?
 9. W jaki sposób opanować stres?
 10. Jak powiązać markę osobistą z prowadzanymi badaniami?
 11. Ćwiczenia, czyli jak osiągnąć mistrzostwo.

Jak wziąć udział w warsztatach?
Napisz e-mail na adres: kontakt@think-make.pl w którym podasz swoje: imię i nazwisko, adres e-mail oraz informację, że jesteś zainteresowana(y) wzięciem udziału w warsztatach. Jeśli potrzebujesz fakturę, również o tym koniecznie napisz.

Na zgłoszenia czekamy do czwartku 21.05.2020 do końca dnia.

Jaki jest koszt udziału?
Koszt wzięcia udziału w warsztatach to 99 zł.

Ze względu na wyjątkową sytuację postanowiliśmy maksymalnie ograniczyć koszty tak, aby każdy zainteresowany mógł wziąć udział w warsztatach.

Jak to działa?
1. Zgłaszasz swój udział; 2. Otrzymujesz dane do zapłaty i uiszczasz ją najpóźniej w niedzielę (24.05) do końca dnia; 3. W czwartek (28.05) do godz. 15 dostajesz na wskazany adres e-mail link webinaru; 4. Tego samego dnia o godz. 18 spotykamy się na warsztatach i do godz. 21 prowadzimy intensywne prace i dyskusje nad tym jak efektywnie prezentować się w nauce.

Czy dostanę certyfikat?
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat na wskazany przez siebie adres e-mail

Zgłoszenia zawierające: imię, nazwisko, e-mail oraz ewentualne dane fakturowe (jeśli dotyczy) prosimy przesyłać na adres: kontakt@think-make.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: kontakt@think-make.pl

W związku z dynamiczną sytuacją epidemiologiczną organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów bez podania przyczyny, przy jednoczesnym zwróceniu kosztów wszystkim uczestnikom, którzy wcześniej uiścili zapłatę.

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*