Szkolenie: Język hiszpański dla prawników [online]

Tm/ 5 czerwca, 2020/ Uncategorized/ 0 comments

Zapraszamy na certyfikowany webinar pt. “Język hiszpański dla prawników” skierowany do wszystkich prawników, a także studentów kierunków prawniczych, czy administracyjnych. Szkolenie odbędzie się 26 czerwca w godz. 18-21 i będzie prowadzone przez Dr Agatę Kornacką tłumacza przysięgłego języka hiszpańskiego, specjalistkę w dziedzinie tłumaczeń przysięgłych dokumentów prawniczych. Szkolenie jest certyfikowane. Serdecznie zapraszamy na to niezwykle ciekawe i bogate w wiedzę spotkanie.

Kiedy odbędą się warsztaty?
piątek – 26.06.2020 w godz. 18-21.

O czym będzie mowa?
1. Umowy:
– wstęp terminologiczny;
– zastosowanie terminologii na przykładzie tłumaczenia umowy najmu;
– zastosowanie terminologii na przykładzie tłumaczenia umowy sprzedaży.
2. Pozwy i wyroki:
– wstęp terminologiczny;
– zastosowanie terminologii na przykładzie tłumaczenia pozwu o rozwód;
– zastosowanie terminologii na przykładzie tłumaczenia wyroku w sprawie rozwodowej.

Gdzie odbędą się warsztaty i jaką będą miały formę?
Warsztaty będą webinarem (seminarium prowadzone za pomocą technologii webcast) i będą miały interaktywną formę (będziemy się widzieli i słyszeli). Jeśli nie chcesz, nie musisz mieć włączonej kamerki, czy mikrofonu.

Warsztaty będą prowadzone online, co znaczy, że każdy słuchacz będzie miał kontakt z prowadzącym.

Jak wziąć udział w warsztatach?
Napisz e-mail na adres: kontakt@think-make.pl w którym podasz swoje: imię i nazwisko, adres e-mail oraz informację, że jesteś zainteresowana(y) wzięciem udziału w warsztatach. Jeśli potrzebujesz fakturę, również o tym koniecznie napisz.

Na zgłoszenia czekamy do środy 16.06.2020 do końca dnia. Liczba miejsc jest ograniczona

Jaki jest koszt udziału?
Koszt wzięcia udziału w warsztatach to 99 zł.

Ze względu na wyjątkową sytuację postanowiliśmy maksymalnie ograniczyć koszty tak, aby każdy zainteresowany mógł wziąć udział w warsztatach.

Jak to działa?

  1. Zgłaszasz swój udział; 2. Otrzymujesz dane do zapłaty i uiszczasz ją we wskazanym terminie; 3. W piątek (26.06) do godz. 15 dostajesz na wskazany adres e-mail link webinaru; 4. Tego samego dnia o godz. 18 spotykamy się na warsztatach i do godz. 21 prowadzimy intensywne prace i dyskusje nad przedmiotowym tematem.

Czy dostanę certyfikat?
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat na wskazany przez siebie adres e-mail – z zachowaniem wszelkich standardów higienicznych. Jeśli potrzebujesz certyfikatu drukowanego, zgłoś to do nas, a my go dla Ciebie wykonamy.

Zgłoszenia zawierające: imię, nazwisko, e-mail oraz ewentualne dane fakturowe (jeśli dotyczy) prosimy przesyłać na adres: kontakt@think-make.pl

Prowadzący:

Dr Agata Kornacka – doktor nauk humanistycznych, tłumaczka przysięgła języka hiszpańskiego, tłumaczka tekstów technicznych i specjalistycznych wpisana do rejestru tłumaczy NOT, absolwentka i wykładowca Instytutu Lingwistyki Stosowanej UW, kierownik studiów podyplomowych IPSKT.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: kontakt@think-make.pl

W związku z dynamiczną sytuacją epidemiologiczną organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów bez podania przyczyny, przy jednoczesnym zwróceniu kosztów wszystkim uczestnikom, którzy wcześniej uiścili zapłatę.

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*