Webinar: Legalizacja pobytu cudzoziemców

Tm/ 29 lipca, 2020/ Kursy, Uncategorized/ 0 comments

Zapraszamy na webinar skierowany zarówno do prawników zainteresowanych tematyką legalizacji pobytu cudzoziemców na terenie RP, jak również do wszystkich osób, które chciałby zalegalizować swoją stałą obecność na terenie Polski. Szkolenie pt. „Legalizacja pobytu cudzoziemców” odbędzie się 26 sierpnia w godz. 18-21. Szkolenie jest certyfikowane. Serdecznie zapraszamy na to niezwykle ciekawe i bogate w wiedzę spotkanie.

Kiedy odbędą się warsztaty?
Środa – 26.08.2020 w godz. 18-21.

O czym będzie mowa?

 1. Instytucje – procedury,
 2. Składanie wniosków – (karty pobytu, ochrona międzynarodowa),
 3. Organizacje obsługujące cudzoziemców,
 4. Analiza przypadków – procedury,
 5. Dokumenty:
  – Wzory kart pobytu,
  – Dokumenty niezbędne do zawarcia umowy pomiędzy cudzoziemcem a pracodawcą na umowę o pracę i umowę zlecenie,
  – Przykładowe dokumenty.

Gdzie odbędą się warsztaty i jaką będą miały formę?
Warsztaty będą webinarem (seminarium prowadzone za pomocą technologii webcast) i będą miały interaktywną formę (będziemy się widzieli i słyszeli).

Warsztaty będą prowadzone online, co znaczy, że każdy słuchacz będzie miał kontakt z prowadzącym.

Jak wziąć udział w warsztatach?
Napisz e-mail na adres: kontakt@think-make.pl w którym podasz swoje: imię i nazwisko, adres e-mail oraz informację, że jesteś zainteresowana(y) wzięciem udziału w warsztatach. Jeśli potrzebujesz fakturę, również o tym koniecznie napisz.

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli 16.08.2020 do końca dnia. Liczba miejsc jest ograniczona

Jaki jest koszt udziału?
Koszt wzięcia udziału w warsztatach to 99 zł.

Ze względu na sytuację pandemii postanowiliśmy maksymalnie ograniczyć koszty tak, aby każdy zainteresowany mógł wziąć udział w warsztatach.

Osoba prowadząca:
Dr Anna Kanarek-Równicka – adwokat, doktor nauk prawnych; autorka publikacji naukowych dotyczących warunków zatrudniania cudzoziemców na terytorium RP oraz karnoprawnych konsekwencji nielegalnego ich zatrudniania.

Jak to działa?

 1. Zgłaszasz swój udział; 2. Otrzymujesz dane do zapłaty i uiszczasz ją we wskazanym terminie; 3. W środę (26.08) do godz. 15 dostajesz na wskazany adres e-mail link webinaru; 4. Tego samego dnia o godz. 18 spotykamy się na warsztatach i do godz. 21 prowadzimy intensywne prace i dyskusje nad przedmiotowym tematem.

Czy dostanę certyfikat?
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat na wskazany przez siebie adres e-mail. Można również zgłosić chęć otrzymania certyfikatu w wersji papierowej.

Zgłoszenia zawierające: imię, nazwisko, e-mail oraz ewentualne dane fakturowe (jeśli dotyczy) prosimy przesyłać na adres: kontakt@think-make.pl Zgłoszenia można dokonać również poprzez poniższy formularz kontaktowy:

 •  
Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*